2737
2734
با بچه ی دوم موافقید یا خیر?? شرایطمم میگم که بیشتر بتونید راهنماییم کنید من 25 سالمه خانه دارم پسرم شهریور سه سالش میشه کلا نمیتونم راجب این موضوع تصمیم گیری کنم شوهرم موافقه ولی هیچوقت مستقیما بهم نمیگه چون میگه این چیزیه که تو باید راجبش تصمیم بگیری من خیلی میترسم واقعا میترسم از پسش بر نیام و با یه تصمیم اشتباه به پسرمم لطمه ای بزنم ه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺷﻤﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺷﺮاﻳﻄ ﺯﻧﺪﮔﻲ و ﺷﺮاﻳﻄ ﺭﻭﺣﻲ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺗﻮﺟﻪ ﻛﻨﻲ ﻓﻜﺮ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﻢ ﻧﻆﺮ ﺩﻳﮕﺮاﻥ ﺑﻪ ﺩﺭﺩﺕ ﺑﺨﻮﺭﻩ ﻫﺮ ﻛﺴﻲ ﻳﻪ ﻧﻂﺮﻱ ﺩاﺭﻩ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ اﻳﻦ ﺑﺮﺳﻲ ﻛﻪ ﺁﻣﺎﺩﮔﻴﺸﻮ ﺩاﺭﻱ ﻳﺎ ﻧﻪ اﻳﻦ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﻴﺲ ﻛﻪ ﺩﻳﮕﺮاﻥ ﺑﺘﻮﻧﻦ ﻭاﺳﺖ ﺗﺠﻮﻳﺰ ﻛﻨﻦ
2728
مامان نگین می شه یه سوال خصوصی ازت بپرسم؟
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
افتاب گردون لطفا دلیل بیار برای بعله ات ببخشید اینو میگم دوستان ولی همش انگار دوست دارم با یه دلیل قانع کننده ای مواجع بشم پیش دکتر زنانم که میرفتم برای چکاب ازش سوال کردم اتفاقا گفت من کلا با ازدواج و بچه دار شدن مخالف بودم البته برای خودم ولی حالا که ازدواج کردم و بچه دارم نظرم روی تک فرزندیه برای همین نمیتونم کمکت کنم در این تصمیم
2740
ببخشید ولی می خوام با خودم مقایسه کنم این که می گی وضع مالیتون خوبه یعنی چطوریه؟
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
من اولش خیلی دوست داشتم دوتا بچه اما الان میگم خیررررررررررررر بچه د اری سختههههههههههههههههههههههههههه وااااااای مساله تربیت اششششششششششششه
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
2706