2737
2739
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=204786
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ماهه پیش بودم..جزایر بیوک ادا رو حتما برو..اگه می تونی خودت برو بدون تور چون لیدر تور گرون می گیره..من 3 شنبه بازارشو که در اولیویوم هست رفتم خرید کردم...میگن جمعه بازارشم خوبه که من نرفتم..توی خیابان استقلال مانگو برو..طبقه بالاش اوت لته..راستی اهل کجایی خورشید یه چیزی یادم افتاد
من یقین دارم قدرتی شکست ناپذیر از من و هر آنچه که دوست دارم حمایت میکند و همه خواسته های درست دلم را از راهی عالی براورده میکند،پس من از هرگونه فشار و تنش رها میباشم و با احساس رضایت و شادمانی زندگی میکنم زیرا "همه چیز بدست اوست
کاخ توپ کاپی برو..همه اینارو خودت برو با مترو راحته.ترکا زبان بلد نیستن پس نگران زبان نباش با ایما و اشاره حرف می زنن
من یقین دارم قدرتی شکست ناپذیر از من و هر آنچه که دوست دارم حمایت میکند و همه خواسته های درست دلم را از راهی عالی براورده میکند،پس من از هرگونه فشار و تنش رها میباشم و با احساس رضایت و شادمانی زندگی میکنم زیرا "همه چیز بدست اوست
2738
پیشنهاد زورق استانبول در دو روز سفرتان در استانبول را، با دیدن مسجد آبی و همسایه‌اش، ایا صوفیه آغاز کنید. سپس به بازدید از بازیلیکای سیسترن بپردازید. برای ناهار می‌توانید از بالای دیوان یولو خود را به بازار بزرگ رسانده و به رستوران هاووزلو بروید. می‌توانید از محوطه‌‌ی تهتکاله و از راه آبی امینونو، خود را به بازار مصری برسانید. بعد از این که خوب در اطراف این بازار گشتی زدید، از غذاهای ترکی در حمدی ات لوکانتاسی - که کباب‌هایش حتی از منظره‌اش هم بهتر است- لذت ببرید. بعد از صرف شام، به مسجد آبی برگردید، جایی در کافه مشاله بگیرید و با خیال راحت یک نارگیله (قلیان سنتی) بکشید و به موسیقی زنده‌ی عامه‌پسند گوش دهید. روز دوم را به بازدید از کاخ توپکاپی و موزه‌ی باستان‌شناسی استانبول اختصاص دهید. از کاخ شروع کرده و برای هر کدام ٤ ساعت وقت بگذارید. از ناهار و نماهای زیبای ایوانِ رستوران کنیالی لذت ببرید. برای صرف شام می‌توانید در امتداد پل گالاتا حرکت کرده، خود را به گردشگاه جهانی بیوغلو در پایین خیابان استقلال برسانید و از مزه‌ها و غذاهای محلی در خیابان نویزاده لذت ببرید. استانبول در چهار روز در روز سوم، قایقی در امینونو گرفته و در بسفر بگردید. شب هنگام، حمامی مثل جاقالوغلو یا چمبرلیتاش را امتحان کنید. روز چهارم به غرب قسمت قدیمی استانبول بروید، سری به موزه‌ی کاریه بزنید و از موزاییک‌ها و دیوارنگاره‌های زیبای دوره‌ی بیزانس آن، لذت ببرید. بعدازظهر، به محله‌ی سلطان احمد بازگردید تا از موزه‌ی هنرهای ترکی و اسلامی دیدن کنید، در امتداد بازار آراستا گشتی بزنید تا به موزه‌ی موزاییک‌های کاخ بزرگ برسید. شب هنگام، یا می‌توانید در بالیکچی ساباهاتین، شامی ماهی را در میان سمساری‌های شهر میل کنید، یا در کوفته‌پزی تاریخی اوستا سلیم در سلطان احمد، کوفته‌های خوشمزه‌ای سفارش دهید. پس از صرف شام، در محوطه‌ی هتل آرکادیا از نمای شهر لذت ببرید.