2737
2734
عنوان

ویلای باحال توی شمال پیدا کنیم

11041 بازدید | 30 پست
شمال جاهای قشنگ و بکر یا باحال زیاد داره ولی ما معمولا محمود آباد یا نور میریم.3 - 4 سالی هم هست که اصلا نرفتیم .شما وقتی میرین شمال معمولا کجاش میرید؟کسی جای خوب وباحالی سراغ داره؟قیمتها چه طوریه؟
بیاین بهم جاهایی که رفتیم رو معرفی کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستای گل شمالی لا اقل شما جاهای خوب رو معرفی کنین .

دوست جونها که نگاه میکنین و نظر نمیدین جاهایی که خودتون رفتین را معرفی کنین تابقیه با شهرها و روستاهای خوب و دیدنی و ویلا های خوب که تا حالا نرفتن آشنا بشن و جاهای جدید را تجربه کنن.اینطوری میتونیم از هم ایده بگیریم
2740
سلام،از سیاه بیشه شروع می کنم اما بعید می دونم خونه برای اجاره باشه.کلاردشت عزیز با سیل چند روز پیش یه خرده حالش خرابه.جاده عباس آباد.نمک آبرود.جواهرده.پارکهای جنگلی نور.جاده های 2000-3000 .سمت گیلان منطقه ییلاقی دیلمان واقعا زیباست.
از حق نگذریم شمال همه جاش قشنگ ودیدنی....................بهشته.............................
شیما جان منطقه ییلاقی دیلمان کجاست .دریا یا جنگل؟میشه توضیح بدی.برای اقامت مناسبه؟ویلا اجاره ای داره؟

مامان محبوب میشه شما هم در مورد چمخاله توضیح بدین؟ اگه بخواین به یه نفر که زیاد با شهرهای شمال آشنا نیست پیشنهاد بدین کجا را پیشنهاد میکنی عزیزم
مرسی آنشرلی جان
من تا ازدواج نکرده بودم با خانوادم خیلی زیاد شمال میرفتیم .البته بیشتر سمت محمود آباد ونور.

زیبا کنار ،نمک آبرود،گیسوم،انزلی ،آستارا ،لاهیجان را هم رفتم .خب شهرهایی که سر راه هستند را هم دیدم
ولی بعد از ازدواجم فقط یک بار توی دوران عقد با خانوادم رفتیم و حالا میخواهیم با همسرم بریم .دوست دارم جاهای جدید را که نرفتم برم.
کسی ویلا یا هتل خوبی اگه سراغ داره بگه برای اجاره .کنار ساحل
جاهای قشنگ و رویایی که رفتین هم معرفی کنین .تا با اونجاها همه آشنا بشن
عروسک جان جواهر ده از توابع رامسره

یه میدونی هست توی رامسر که اط یه طرف میره سمت چابکسر، از یه طرف میره داخل شهر (سمت کاخ سابق و هتل رامسر و ...) و از یه راه دیگه میره جواهر ده. یه روستای ییلاقی و بسیار سرسبز و زیباست. از اون میدون تا جواهر ده حدود 30 کیلومتر راهه. توی یه جاده کوهستانی.

توی جواهر ده یه متل هست به اسم �متل جواهر ده�. سوئیت های بسیار خوشگل و تمیزی داره. سوئیت هاش در واقع ویلاهای کوچولو کوچولو هستن و همه جور امکاناتی هم داره. قیمتش هم مناسبه.

عروسک جان شما که گیسوم رفتی حتما اسالم و خلخال هم رفتی ؟ جاده بین این دو که بهشته روی زمینه.

من خیلی از شهرهای شمالی رو گشتم. هر کدوم هم زیبایی خودشو داره.

از گرگان بگیر تا بابلسر و بابل و نور و نوشهر و چالوس و کلاردشت و متل قو و عباس آباد و شهسوار و رامسر و لاهیجان و رشت و اسالم و تالش و ... آستارا. بستگی داره دنبال چه جور جایی باشی. جنگل ، جای بکر، دریا و ساحل خوب ...

مرسی آناهیتا جان به خاطر اطلاعاتی که دادی

من خلخال تا حالا نرفتم ولی تعریفشو شنیدم.ما از گیسوم به سمت آستارا و اردبیل و سرعین رفتیم ولی اونجا رو نرفتم .اسالم هم یادم نمیاد رفتم یا فقط اسمشو روی تابلوهای جاده دیدم
ولی اگه خیلی قشنگه حتما اونجا رو میرم
2706