2737
2739
سلام خانوما بچه من دو ماهشه دل درد شدید داره دکتر هم بردم خوب نشده خیلی دلم براش می سوزه طفلک از درد همش به خودش می پیچه دکتر براش شیر خشک ببلاک داده که روزی 90 سی سی بهش می دم اینقدر مزه اش بده که به زور می خوره اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی ام کنه ممنون از لطفتون
پسر منم کولیک داشتودکتر قطره کولیک پد براش نوشت.عالی بود.وقتی میخورد اصلا دل درد نداشت دیگه.گیاهیه.می تونی از داروخانه بگیری.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم پسر من هم همین مشکل رو داشت شما اگه دقت کنی و اون تایمی که شدت گریش از همه بیشتر هست پیدا کنی قبل یا حدود همون ساعتها کولیک ایز و دیفن هیدرامین و استامینوفن رو با هم قاطی کنی بهش بدی کلی از شدت حمله ها جلوگیری میکنه
بعد زیاد هم تکونش نده تکون برای بچه هایی که کولیک دارن خیلی لازمه و فقط همینطوری آروم میشن ولی امکان داره رو مغزشون تاثیر سو داشته باشه
2728
عزیزم اگه دارو هاش بهش نساخته دکترشو عوض کن
شاید یه دارو دیگه بده که واسش خوب باشه
خودت هم عرق نعنا بخور بعد غذات و سعی کن لبنیات رو یا نخوری یا هم خیلی کم بخوری خیلی تاثیر داره