2733
2739

داشتم درمورد بی عدالتی خدا میخوندم خیلی گفتن که ما خودمون از قبل شرایط زندگیمون رو انتخاب کردیم قبول دارین حرف مزخرفیه یکی چرا باید انتخاب کنه که معلول به دنیا بیاد یا فقیر این چه حرف بی ریشه ایه

مزخرف

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خدا لی عدالت نیست فقط این دنیا جای امتحانه یکی بیشتریکی کمتر اون طرفم هرکی بیشتر اینجا مرارت کشیده بیشترم بهش میدن من گاهی میگم خوشبحال اونایی که مثلا مریضن یا نمیتونن حرف بزنن اونا معمولا هیچ گناهی ندارن خصوصا غیبت

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2740
واقعا اینطور سوالای فلسفی رو اینجا میپرسی و میخوای به نتیجه برسی؟  برو چند تا کتاب و مطلب مستن ...

همیشه دنبال جواب این سوال بودم اما هیچ وقت قانع نشدم اکثر جواب ها کلیشه ای هستند

واقعا اینطور سوالای فلسفی رو اینجا میپرسی و میخوای به نتیجه برسی؟  برو چند تا کتاب و مطلب مستن ...

اون کتابام حس افسانه رو بهت میده طرف فقط چهار تا نظر داده و همینطور کتابای قدیمی ام ک هیچ استنادی نمیشه بهش کرد

والا فعلا که کل سایت شده میوه نوبرونه 😁😁

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
همیشه دنبال جواب این سوال بودم اما هیچ وقت قانع نشدم اکثر جواب ها کلیشه ای هستند

یکی میگفت آدمایی ک قبلا خودکشی کردن معلول یا بیمار به دنیا میان مجدد ک قابل قبول نیست این نظریه چون تناسخ رو قبول نداریم

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
2706