2733
2734
عنوان

مزخرف مزخرفففففففففففععع قبول داریننننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونی ک معلول بدنیا میاد هیچ وقت احساس نارضایتی نداره.چون با همون حال بزرگ شده ولی اونی ک معلول میشه ...

اینا دیگه از کجا میگین یه بچه ای که مثلا فلجه دلش نمیخواد مثل بقیه راه بره

2731
اون کتابام حس افسانه رو بهت میده طرف فقط چهار تا نظر داده و همینطور کتابای قدیمی ام ک هیچ استنادی نم ...

کتاب خوب . کتابی که مورد تایید باشه . بگردید بحونید قانع میشید. هنوز نخوندی میگی حس افسانه .

اگه واقعا اعتقاد ب چیزی نداری اون بحثش جداس .

چرا باید یکی انتخاب کنه معلول به دنیا بیاد؟

چرا فکر کردی انتخاب های اون دنیا سطحی هستن؟

همه چیزو حتما در نظر میگیرن و با روح فکر میکنن همون معلول شاید انگیزه بخش هزار تا سالم شده تو این دنیا و اون از قبل اینارو دیده ...

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
چرا فکر کردی انتخاب های اون دنیا سطحی هستن؟ همه چیزو حتما در نظر میگیرن و با روح فکر میکنن همون معل ...

فکر نمیکنی این نظریه ی انتخاب برای سلطه حاکمان روی مردمه یجورایی انگار دهن بقیه رو ببندی برا ظلم ها

همیشه دنبال جواب این سوال بودم اما هیچ وقت قانع نشدم اکثر جواب ها کلیشه ای هستند

اتفاقا دیروز داشتم با پسرم در همین مورد حرف میزدیم اگه واقعا اومدن به این دنیا خواست خودمون بوده و ما حاضر بودیم این همه سختی بکشیم ،پس همون موقع چه هدفی داشتیم ،خواستیم به چی برسیم که این همه سختی رو به جون خریدیم چه دیدیم که حاضر به اومدن به این کره ی خاکی شدیم 🤔

کتاب خوب . کتابی که مورد تایید باشه . بگردید بحونید قانع میشید. هنوز نخوندی میگی حس افسانه . اگه وا ...

تو از کجا میدونی من نخوندم؟؟؟مورد تایید دقیقا کجا؟وزارت ارشاد؟کتابایی ک هستن اصلا منبع درستی ندارن 

فکر نمیکنی این نظریه ی انتخاب برای سلطه حاکمان روی مردمه یجورایی انگار دهن بقیه رو ببندی برا ظلم ها

ابدا ببین من مطمعنم ک خودم انتخاب کردم شرایطمو پدرو مادرمو  برا من اینه شاید کسی قبول نداره

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
اتفاقا دیروز داشتم با پسرم در همین مورد حرف میزدیم اگه واقعا اومدن به این دنیا خواست خودمون بوده و م ...

من فکر میکنم این نظریه انتخاب رو حاکمان ستمگر دنیا برای مردم ستم دیده ساختن

2706