2737
2734

يه همكار آقا دارم كه خيلي ادم خوب و باشخصيتيه و متاهل هستن شوهر منم همكارمونه و دوست اين آقا هم هست  من خيلي كارم با ايشون درگيره و روزي چند بار بايد برم اتاقشون تو اتاق سه تا آقا و يه خانم هست .هر بار پامو ميزارم تو اتاق اين خانم خودشو ميندازه وسط حرف ما و شروع ميكنه عذر ميخوام لأس زدن با همكارم و منو سوژه خنده و مسخره بازي ميكنه 

منم مثل أحمقا وايميسم نگاه ميكنم بعدش با ناراحتي ميرم بيرون .همكارمم خيلي بعدش عذرخواهي ميكنه بابت رفتار اين خانم ولي خب حرفي بهش نميزنه كه رفتارش درست نيس

هر روز اين داستان داره تكرار ميشه و من تو محيط كار همش ميخوام بي احترامي نكنم و بلد نيستم محترمانه طرفو بشنوم سرجاش

شوهرم ميگه حيّا رو بزار كنار و مثل خودش بهش بي احترامي كن و تيكه بهش بنداز 

يادم بديد چطور وقتي به بهونه من مياد با همكارم بگو و بخند كنه و منو دست ميندازه محترمانه جوري جواب بدم كه شخصيتم خراب نشه ولي حساب كار دستش بياد

خدایا خیلی زود یه نی نی تپلی بهم بده

خب بگو مثلا چی میگه؟!

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو میخواید من برم شما حرف هاتون تموم شد بیام چطوره؟!! با حالت دست به سینه یه ابرو بالا ب اصطلاح با نگاه عاقل اندر سفیه 🙄🙄

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738

مثال بزن چی میگه .ولی در کل میتونی بگی خانوم فلانی لطفا ی لحظه سکوت کنید من کارم تموم بشه بعد شما ادامه حرفاتونو بگید .بعد که کارت تموم شد وسط حرفاش بیا بیرون

من یک مادرم .یک همسر.یک دختر.یک خواهر.ولی در وجود تمام این آدمها در ته ته قلبشان ...دخترکیست که از بازی دنیا ترسیده ...دستهایش را روی چشمهایش گذاشته ...پشت به دنیا و رو به دیواری ایستاده ...دخترکی که به دنیا نمیخواهد بازگردد
2706