2737
2734
دخترم سه سال و هشت ماهست
از بچگی مثل بچه های دیگه دست بزن و گاز گرفتنش براه بود کلی زحمت کشیدم یاد گرفته خشن نباشه
میره مهد توی مهد یه دختر کمتر از سه سال یه مدت موهاش رو میکشید این هم چون بهش یاد دادم بچه هارو نباید اذیت کنه چیزی بهش نمیگفت
من با مادر این بچه که همیشه میاد توی مهد میشینه تا بچش با بچه ها بازی کنه و با خودش میبره صحبت کردم که اگه این جوری پیش بره صد در صد دخترم از مهد زده میشه حتی یه کتاب روانشناسی بردم که توش راهکار داده بود برای مقابله با مشکلاتی مثل مو کشیدن .....
مادرش میگفت دخترم خشن نیست فقط از گل سر دخترت خوشش میاد
منم دیگه پیگیر نشدم ولی به دخترم میگفتم وقتی اون نینی میاد موهات رو اذیت کنه اجازه نده و...
تا اینکه دیروز بچهه میخواسته مداد رنگی دخترم رو از دستش بگیره اونم نداده
دختره کتف وکمر بچم رو گاز گرفته
طفلی بچم نفسش از درد در نمیومده انقدر گریه کرده بوده ...
منم زدم به سیم آخر و به مامان اون بچه زنگ زدم و خیلی مودبانه 10 دقیقه شستمش قشنگ پهنش کردم
الان هم عذاب وجدان دارم
شما بودین چیکار میکردین من تند رفتم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید به دخترت یاد میدادی از حقش دفاع کنه اینم بزنه تا کی میخوای بری دنبالش با همه درگیر بشی
یوسفم برادرممم چطوری با نبودنت کنار بیام برای شادی روحش صلوات بفرستین ممنونم دوستان

http://www.saminserver.com/ فروش سرور

2731
گفتم شما که به بچت یاد ندادی نباید به دیگران آسیب برسونه حق نداری بشینی باید قدم به قدم دخترت رو تعقیب کنی که مردم امنیت جانی داشته باشن...
تازه بچش هم نرماله یعنی اگه بخواد میتونه یادش بده که کار درستی نیست اذیت کردن
مربیهای مهد هم میگفتن ما که میخوایم به بچه این خانم تذکر بدیم ایشون ناراحت میشن
یا وقتی کسی رو اذیت میکنه مادره میگه بچم داره از حق خودش دفاع میکنه ....
خوب قبلا هم که بهش گفته بودی باید عین شما که به بچه ات یاد دادی بقیه رو اذیت نکنه اونم به بچه اش یاد میداد که کسی رو اذیت نکنه
من یه لحظه تصور کردم اعصابم خورد شد کسی با دخترم اینطوری رفتار کنه مطمینم مودبانه نمیتونستم رفتار کنم
عذاب وجدان هم نداشته باش
2740
دقیقا پسر منم بی دست وپا هست همش کتک میخوره هر چی میگم توهم بزن نمیزنه وایمسته کتک میخوره از صدای گریه اش که ضعف میکنه میفهمم
یوسفم برادرممم چطوری با نبودنت کنار بیام برای شادی روحش صلوات بفرستین ممنونم دوستان

http://www.saminserver.com/ فروش سرور

عکس العمل مادره چی بود؟
مهد دخترتو بهتره عوض کنی. نه بخاطر وجود اینجور بچه ها چون این مورد ها همه جا ممکنه باشه. بلکه بخاطر طرز رفتار پرسنل. من فکر کنم اگه مربی راست درستی اوجا باشه نمیذاره کار به اینجاها بکشه.
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
2706