2737
2739
عنوان

اقدام برای بچه دوم

788 بازدید | 63 پست

سلام دوستان 

من یه پسر 6ساله دارم. چند ماهه برا بارداری دوم اقدام میکنم نشده. درصورتیکه اولی ماه اول شد. 

شماها بارداری دومتون چند مدت طول کشید؟ 

خدایا حافط همه نی نی ها باش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دومی ناخواسته بود

سومی یه ماه

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
2742

ربطی نداره، مامان من منو ناخواسته حامله شده با جلوگیری... 

از 5 سالگیم اقدام کردن دیگه نشد! 

اگه از 6،7ماه گذشت برو دکتر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

منم این جوری ام‌ دوتا بارداری خیلی راحت داشتم الان ده ماهه باردارنمیشم

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
2740
یک سالو نیم بعد😑😑😑😑البته بچه اولم یکسالو نیم بود ک حامله شدم از بعد زایمانم جلو گیری نداشتم

واقعا بعد زایمان کلا جلوگیری نداشتی؟ 

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
یک سالو نیم بعد😑😑😑😑البته بچه اولم یکسالو نیم بود ک حامله شدم از بعد زایمانم جلو گیری نداشتم

خب اگه همون ماه اول میشد چی؟ 

چه ریسکی کردین

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
من بارداری اولم 1سال ونیم طول کشید  دومی رو بعد 4سال اقدام کردم ماه اول گرفت😐🤔

انگار بگیر نگیر داره 😕

2706