2733
2734

من امروز این مطلب خیییلی خیلی مفید و جالب رو در مورد اوتیسم تو روزنامه جام جم خوندم..خیلی ها ور دیدم اینجا میان و از ابتلای فرزندشون به اوتیسم و قیمت بالای هزینه نگداری این بچه ها میگن...میتونید تو این مرکز" بنباد خیریه کودکان اوتیسم" خدمات رایگان دریافت کنیدشماره تماس و اطلاعات بیشتر مرکز در انتهای مطلب هست...خدا همه بچه ها رو از بیماری و درد محافظت کنه...

http://www.jamejamonline.com/NewsPreview/1122107705284127487

بنباد خیریه کودکان اوتیسم:خیابان سپهبد قرنی خ شهید کلانتری ساختمان 76

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
دختر منم مشکوک به اوتیسمه خیلی نگرانم ،نمی دونم چکار کنم دارم دق می کنم
اگر انسانی انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند نمیرد تا خود به آن گناه مرتکب شود،در نتیجه اجازه نداریم حتی تو ذهنمون کسی را قضاوت کنیم شاید اگه ماهم جای اون بودیم همون کار رو انجام میدادیم
سلام. دختر 2 ساله ی من هم اوتیسم داره تازه متوجه شدیم دارم دیوانه میشم توروخدا هرکی بچه ی مبتلا به اوتیسم داره بهم بگه غیر کاردرمانی وگفتاردرمانی من خودم چکار می تونم براش بکنم که زودتر خوب بشه
اوتیسم چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا همه بچه هارو شفا بده

اوتیسم یک اختلال مربوط به تکوین سیستم عصبی بوده که توسط اختلال در برهم کنش های اجتماعی، ارتباطات کلامی و غیرکلامی و رفتارهای محدود و تکراری شناسایی می شود. والدین معمولاً در دو سال اول زندگی فرزند خود متوجه این علایم غیرطبیعی می شوند.

برای مشاهده فیلم آموزشی تشخیص اوتیسم و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

اوتیسم

سلام عزیزم

من تعریف خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو در این ضمینه خیلی شنیدم , ایشون استاد دانشگاه و مدرس گارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هم هستند.

یه ویدویی هم در ضمینه علایم تشخیص  و سن طلایی درمان اوتیسم دارند که لینکشو براتون میزارم

دو تا کلینیک هم هستند یکی تو گیشا و بعدی هم سعادت آباد

شماره منشی ایشون جهت رزرو وقت 09128398588

اینهم لینک ویدیو خانم دکتر انشالله که مشکل همه حل بشه

https://tamasha.com/v/4kXgD