2737
2734
سلام. صبح بخیر. ظروفی که اسم بردم رو ندارم و میخوام برم از شوش بخرم. میشه لطفا بهم بگین چه مدلی شیکه بگیرم؟ کریستال خوبه یا از این چینی یا از این ظرفهائی که فکر تیتانیوم هستن. در ضمن ممنون میشم در مورد کریستالی بهم بگین، پایه دار شیکه یا معمولی. اینم بگم که سرویس غذاخوری پدیرائی ام، چینی ساده سفیده.
راستی در مورد لوستر هم بهم بگین چه مدلی شیکه؟ منتظر نظرات قشنگتون هستم.
رز جان بستگی به سلیقه ات و پولی که خرج می کنی داره. اگه بخوای پول زیاد خرج کنی از کریستالهای ناخمن و یا بوهمیا می تونی بگیری. اگه بخوای یه خورده ارزون تر باشه از این ظرف های سفید با دوره های نقره ای می تونی بگیری شیک هم دیده می شه. از اون ارزون تر از از این بلورها با دوره های رنگی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ختم قرانمون در دو ماه
شعبان و رمضان است

هر روز 10 صفحه...................................قرانی که تو خونه دارین ببینین چند صفحه ست

اکثرا 604 صفحه ست(هر چند صفحه بود بر 60 روز تقسیم کنین)

خواستین بگین براتون حساب کنم بگم چند صفحه باید بخونین.

این ختم هدیه به حضرت خدیجه ست

تاریخ شروع ختم

12 تیر ماه هست

همه افراد ثبت نامی 10 صفحه قران در روز میخونن(اگه قرانتون 604 صفحه است)

که بعد از دو ماه به تعداد افراد ثبت نامی ختم خواهیم داشت(مثلا اگه 20 نفر باشم 20 بار قران رو ختم میگنیم)

اگه سوالی بود در خدمتم.

به دوستتاتون هم بگین بیان..............ایشالله همه حاجت روا شین.

http://ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=10580
رز جان گرون هست ولی شیکه......
میتونی یکی بخر بعد کم کم یکی دیگشو بخری
ببین واسه ظرف میوه و هندوانه یه ظرفایی هم هست از مارک ار سی ار که پایه دار هست و خیلی شیکه هم برای میوه هم برای هندوانه هم میتونی استفاده کنی
برای شیرینی هم از این ظرفای 2 طبقه مارک متفرقه میتونی بگیری خیلی خوبه گاهی چند خور شیرینی هم داشته باشی میتونی استفاده کنی
برای بستنی هم که معلومه باید از این ظرفای پایه دار بگیری که 6 تایی هستند
2740
ممنونم دوستای خوبم. قیمتهاش بالاست یاسمن جون!! ولی به روش یلدا جون شاید برم یکی یکی بخرم.
یلدا جون این مارک آر سی آر م کریستاله؟ پس پایه دار شیکه؟ برای میوه و هندونه یه ظرف بگیرم دو تا نگیرم؟ بستی خوری چی دوستان؟ کریستالی شیکه یا چینی؟
راستی برای توی بوفه روی اوپن چی بگیرم؟ 3 طبقه است و خالی !
یلدا جون ظرف دو طبقه دیگه چیه؟ تا حالا ندیدم!!! برای بستنی میدونم باید پایه دار باشه، اما کریستالی باشه اونم یا چینی؟ یه موقع هائی هم میخوام توش دسر ژله و اینا سرو کنم.
ار سای ار کریستاله
2 طبقه یعنی یه جا بالا داره یکی پایین یکی بالا که با یه میله از وسط 2 طبقه میشن برای شیرینی های کوچیک خیلی خوبه میتونی 3 - 4 جور شیرینی بزاری داخلش
برای بستنی هم حتما کریستالی بگیر که برای ژله هم استفاده کنی هم گاهی اوقات میتونی توش انار دون کرده هم بریزی
ار سی ار کریستاله
2 طبقه یعنی یه جا بالا داره یکی پایین یکی بالا که با یه میله از وسط 2 طبقه میشن برای شیرینی های کوچیک خیلی خوبه میتونی 3 - 4 جور شیرینی بزاری داخلش
برای بستنی هم حتما کریستالی بگیر که برای ژله هم استفاده کنی هم گاهی اوقات میتونی توش انار دون کرده هم بریزی
2706