2737
2734
عنوان

پیداشدن یسنا دخترگمشده

1312 بازدید | 31 پست

تویه کانال خبرمعتبری امروز خوندم که بچه صحیح وسالم وزنده پیداشده.هنوز جزییات خبر اینکه کجابوده وچطورپیداش کردن پخش نشده

اللهم عجل لولیک الفرج

آره منم دیدم پیدا شده ، اما اخه خیلی سرحال بود این بچه  پس چی خورده جیش کجا کرده سالم و مرتب بود اخه حتی موهاش گلی نبود یا کثیف نبود هنگم

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگر ميدونستن كه بعد از پيدا شدن يسنا قراره كاربران نيني سايت اينقدر تاپيك بزنن كه دهان همه را سرويس ...

آدم وقتی ازاتفاقی بدی که براهمنوعش بیفته ناراحت بشه مسلما پیگیرمیشه ووقتی اون مشکلش حل بشه خوشحال میشه .وچیزی هست به اسم انسانیت ووجدان که متاسفانه بعضی ها ندارن  

اللهم عجل لولیک الفرج
مسعودرضوی میگفت دزدیدنش دیدن خیلی سروصداکرده بین مردم ولش کردن

یعنی چی

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2740

خداررررررررررررررررررروشکرهزاران بارشکرمن واقعا قلبم تمام وجودم خوشحال شد

خدایا شکرت که خانواده اش شاد شد

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

یک کیلومتری همونجا ک گم شده بود پیدا شد 

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2706