2733
2739
اخی سارا جان خداروشکر ایشالا برادرت موفق باشه حقوقش خوبه شرکت نفت؟
وقتی که تو امدی به دنیا عریان جمعی به تو خندان و توبودی گریان
کاری بکن ای دوست که وقت رفتن جمعی به توگریان وتوباشی خندان
سارا جان قدم نورسیده ات هم مبارک باشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره من گفتم لابد بیشتر از این پول اون کار خاص بهش تعلق نمیگرفته و من عین همون پول رو اختصاص میدادم چون اگه هر رییسی بگه پول بیششتر میخوام کشور ورشکست میشه.حتما با برنامه ریزی پول اختصاص میدادن و من طبق اون عمل میکنم چون اونجوری باید از پول یه جای دگه زد.
2731
ممنون گندمی جان برای برادرت خوشحالم امیدوارم هم شما درکنار همسرت و بچه ات و هم برادرت درکنار همسر و فرزندانش خوشحال و خوشبخت باشید
نه من بیکارم.فقط خیلی رو نرم افزارای رشته ت و زبان کار کن.البته من اگه خودمم میکشتم چون اون یکی نمره کتبیش بیشتر بود اون میشد.این مصاحبه فقط برا اینه که اگه اولی خیلی شوت بود حالا از همه لحاظ مث ظاهر و .....دومی رو بگیرن.
من اینقدر پارتی داشتم که نگو.ولی قانون اون رو ترجیح داد.الانم اصلا ناراحت نیستم چون حقم نبود.اما من تو 600 تا آدم نفر 2 شدم.
ببخشید گندمی جان برادرتون چه اداره ای استخدام شدن؟ ببخشید میپرسما اخه من خودم هم برای یکی از دوستام میپرسم که توی یک ازمون استخدامی شرکت کرده وخیلی ناامیده ومن همش بهش میگم لکی نیست قبول میشی
2740
افرین مامان جیگمل ولی اخه رشته دوستم نرم افزار نداره که روش کارکنه
اخه نیلوفر جان بعضی از دوستان راست میگن کسایی که پارتی داشته باشن که نمیان ازمون بدن مستقیم میرن استخدام میشن
2706