2752
2734
عنوان

چرا من با هیچکس سازگار نیستم

147 بازدید | 21 پست

اصلا تحمل هیچکی رو ندارم خیلیییییی کینه ای ام حسودم هستم به همه چی حسودیم میشه 😐

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))

من:

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عقده داری 

نه یه آبانی بدبختم :)

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))
خوبه خودتم میدونی😂 خب اصلاح کن خودتو خواهر من

نمیتونم تحمل کنم هیچکیو 

یکی از دلایل سینگل به گور بودنمه 😂

خودتو اذیت نکن و سعی کن خودتو دوست داشته باشی، اگه تنهایی رو دوست داری، این خلوتو واسه خودت شیرین کن برو سینما برگرد، عشق و حال کن هیچکس الان به فکری هیچکی نیست هرکی به یه چی مشغوله، من خودم اصن نمیتونم ببینم دنیا چه رنگیه واسم دعا کن کنکور دارم نهایی دارم کاش آخرین بار باشه اینا به آرزوم برسم امسال آخرین فرصتمه🥹😭

بلاخره یه روزی میرسی به اون چیزی که تو قلبته!
ربطی به آبانی بودن نداره 

حسود بودن و کینه ای بودنشون ربط داره یه جا هم گفته بود آبانی ها با هیچ کس سازگاری ندارن :///