2733
2734
عنوان

استفاده از لنز رنگی

6206 بازدید | 9 پست
سلام
میشه دقیقا استفاده از لنز رو توضیح بدید؟
چه طور باید ازش مراقبت کرد که آلوده نشه
امروز لنز رنگی گرفتم تو 2 تا شیشه بود(هر لنز تو یک شیشه) و جالنزی داشت

یک مقدار از مایع لنز که تو شیشه ها بود رو ریختم تو جالنزی.
دست هام رو هم شستم و میخواستم لنز و بگذارم تو چشمم یک لحظه افتاد زمین،ولی دیگه نمیدونستم چه طور باید تمیزش کنم گذاشتم تو مایع لنز و دوباره برداشتم و گذاشتم تو چشمم.

و دیگه اینکه یک 4،5 دقیقه ای در جالنزی باز بود مایعش آلوده نشده باشه؟

چه نکاتی رو باید تو مراقبت از لنز رعایت کرد؟چه طور تمیزش کنیم و ضد عفونی کنیم؟
این مایع تا چند وقت قابل استفاده هست؟یکم مایع بریزیم توش کافیه؟یا تقریبا بیشتر از نصف جالنزی پر بشه؟

بعد هم اینکه گذاشتن لنز سخت بود و اولش چشمم یکم سوخت،ولی بعد خوب شد
طبیعیه؟یا ممکنه به خاطر این باشه که افتاده زمین؟
اولا که باید یه سرم نمکی بگیری و یه کم بریزی کف دستت و با اگشتت آروم دورانی تمیزش کن بعد با مایع لنزت هم همین کارو انجام بده،وقتی هم که خواستی در بیاری یا بزاریم خوب دستاتو بشو وقتی هم که خواستی در بیاری همین کارو بکن و بندازش تو مایع،لازم نیست تا ابلا پرش کنی همین که توش شناور باشه کافیه 1 روز در میون اگه استفاده نکردی همونجوری تمیزش کن و مایعشو عوض کن،دفعه اولم که استفاده میکنی همین جوری میشه گاهی تا چند ساعت چشما و گاهی صورت قرمز میشه و این بستگی به حساسیت چشمات داره،هیچوقت با ناخن لنزتو در نیاره با نوک انگشتت،همیشه ناخن شست و اشاره تو کوتاه نگه دار،البته من انقدر چشمام حساس بود با تمام مراقبتهایی که کرده اما چشمم عفونت کرد و گل مژه زد که مجبور شدم جراحی کنم دکتر گفت بخاطر استفاده از لنزه
برای همه کم باش,اگر قرار است فراموش شوی بگذار فراموش کنند
اینها همان کسانی هستند که اگر زیاد باشی حرامت میکنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روفی خوبی
یه سرم شستشو بخر با اون بشور هر وقت میفته زمین یا کثیف میشه

واسه لنزهاتم باید مایع لنز بخری بریزی تو جالنزی بعد لنزارو بعد اینکه با سرم شستیشون بزاری تو مایعی که ریختی تو جالنزی

مایع لنزم تاریخ انقضا داره
معمولا اولش میسوزه به خاطر مایع لنزه
حواست باشه بعد اینکه از چشات درآوردی هم با سرم بشوریش بعد بزاری تو جالنزی
مارک لنزت چیه؟
چه رنگی گرفتی ؟چقد؟
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2728

مرسی آتیش پاره جون،
واییی گل مژه زد؟

بعد سرم نمکی از کجا بیارم؟بخرم؟مایعش رو چه طور با سرم نمکی تمیز کنم؟
اگه استفاده نکردم یه روز درمیون تمیزش کنم؟اگه مرتب استفاده کردم هم یک روز در میون تمیزش کنم؟
منم زیاد دوست ندارم از لنز استفاده کنم ولی گفتم برای تنوع که با این همه مراقبت و بازم احتمال خطر یک کم دودل شدم.
البته لنزش خیلی خوبه وقتی زدم اصلا تابلو نبود،بر خلاف لنزهایی که توچشم تابلو هست.
رنگشم زیاد تابلو نگرفتم طوسی تیره.
از داروخونه بخر بگی واسه ضد عفونی کردن میخوام خودشون میدونن چی بدن

آره بید مواظب باشی زیاد چون امکان عفونت داره اگه همه چی رو مراعات نکنی

استفاده کردی یه روز در میون آب داخل جالنزیو چک کن که لنزه به ته جالنزی نچسبه
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
سلام سانتیا جون.خوبی عزیزم؟
مرسی

الان که از چشمم در آوردم بدون شستشو انداختم تو مایع لنز،مایع لنزم خراب شده؟بعد که بخوام دوباره مایع لنز بگیرم باید برای لنز نرم باشه دیگه؟
سرم شستشو ،همون سدیم کلراید باید باشه پس.
اگه افتاد زمین بشورمش ولی بعد باز بگذارم تو مایع لنز؟بعد شستن بلافاصله نزنم تو چشمم درسته؟
هرچند وقت یک بار بشورمش؟
لنزم کره ای هست.اسمش monir

قیمتش 19000 تومن.بود اصلا تابلو نیست و مامانم که اول متوجه نشد لنز زدم
چون فک کردم شاید تابلو باشه رنگش و تیره گرفتم که به رنگ چشمم که عسلی تیره هست نزدیکه.
اگه دفعه بعد بگیرم طوسی روشن تر میگیرم.

از داروخونه بگیر،حتی اگه استفاده نکردی ام باید یک روز در میون تمیز کنی و مایعشو عوض کنی تا رسوب نکنه،مایع لنزتم یه چیز خوب بگیر که تمییز کننده و ضد عفونی کننده هم داشته باشه اما باهمن محلول نمکی هم باید بشوری بعد بزاری تو مایع
برای همه کم باش,اگر قرار است فراموش شوی بگذار فراموش کنند
اینها همان کسانی هستند که اگر زیاد باشی حرامت میکنند
2740
سلام مرسی
الان که از چشمم در آوردم بدون شستشو انداختم تو مایع لنز،مایع لنزم خراب شده؟
نه ولی حتما قبلش با سرم بشورش بزار تو مایع لنز
سرم شستشو ،همون سدیم کلراید باید باشه پس.
به خودشون بگی واسه ضد عفونی خودشون میدونن

اگه افتاد زمین بشورمش ولی بعد باز بگذارم تو مایع لنز؟
اول بشورش با سرم بعد بزارش تو مایع لنز

بعد شستن بلافاصله نزنم تو چشمم درسته؟
میتونی بزاری ولی امکان اینکه چشات بسوزه یا قرمز بشه زیاده

هرچند وقت یک بار بشورمش؟
هر وقت استفاده میکنی میخوای بزاری تو جالنزی

مایع لنز هم معمولا همراه لنز میفروشن نمیدونم دقیق اسمشو یادم نیست الان

نگران افتادنش هم نباش عادت میکنی
اولشه چون بلد نیستی میفته از دستت بعدش عادت میکنی تند هی میزاری هی درش میاری
حدود یک سال پیش محلول لنز چند کاره ای در بازار وجود داشت به نام Opti Free عملکرد بسیار عالی داشت ولی به علت مسایل تحریم الان دیگر امکان واردات اش نیست.

به شما پیشنهاد میکنم محلول لنز چند کاره SoloCare Aqua که تولید کمپانی آمریکایی CibaVision هست را امتحان نمایید

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید
شما میتوانید در صورت هرگونه سوال با کارشناسان فروش ما در ساعت کاری تماس حاصل فرماید.