2737
2739
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1128830 بازدید | 2536 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوستان فقط این رژیم های تعیین جنسیتو تا زمانی که باردار شدید ادامه بدید   بعد بارداری دیگه نیاز به ادامه رژیم نیست    دلیل اینکه نیاز به ادامش نیست اینجا رژیم پسر دار شدن را تا کی ادامه بدم نوشته.

https://mhozoori.blogfa.com/post-26.aspx تاثیر مواد غذایی بر PH بدن اسیدیته و قلیاییت دو مشخصه شیمی ...

سلام رویا جان مطالبت بی نهایت عالی هستن میشه یه راهنمایی هم به من کنی؟

من یه ماه سقط کردم سعی کردم تواین یک ماه هر دوتامون گرمی اینا بخوریم اسپرم شوهرمم ضعیفه به نظرت اگه اقدام کنیم به نتیجه میرسیم؟یا زوده یه ماه

سلام اطلاعاتتون خیلی مفید هست ممنون من تازه دارم اطلاعات جمع میکنم بچه ی اولم هست میخوام ک اقدام کنم باید از کی رژیم رو شروع کنم چقدر وقت دارم ؟

💜عضو گروه بنفش💜 وزن شروع ۷۴💜 وزن هدف ۶۵💜
2740
سلام اطلاعاتتون خیلی مفید هست ممنون من تازه دارم اطلاعات جمع میکنم بچه ی اولم هست میخوام ک اقدام کنم ...

عزیزم شما پسر دار شدی میتونی بگی چکارهایی انجام دادی

در تاریخ۱۴۰۱/۸/۱ دوقلو هامو از دست دادم میشه یه صلوات مهمونم کنی تا دوباره بیان تو دلم و سالم بدنیاشون بیارم
عزیزم شما پسر دار شدی میتونی بگی چکارهایی انجام دادی

سلام گلم به نظرم فقط برو دکتر من الان ۴ ماهه باردارم سونو غربالگری بهم احتمال دختر داده هنوز واسه تعیین جنسیت نرفتم قراره ۲ هفته دیگه برم اگه پسر بود بهت میگم 

💜عضو گروه بنفش💜 وزن شروع ۷۴💜 وزن هدف ۶۵💜
سلام گلم به نظرم فقط برو دکتر من الان ۴ ماهه باردارم سونو غربالگری بهم احتمال دختر داده هنوز واسه تع ...

شما تحت نظر نبودی؟

انشالله هرچی صلاحته همونه گلم

در تاریخ۱۴۰۱/۸/۱ دوقلو هامو از دست دادم میشه یه صلوات مهمونم کنی تا دوباره بیان تو دلم و سالم بدنیاشون بیارم
2706