2737
2739
عنوان

پزشکان متخصص زنان در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 202033 بازدید | 122 پست
منم برای عمل لابیاپلاستی می خوام خواهرم انجام داده  خودش خیلی  راضیه ولی به نظر من قرینه ن ...

یکی از مشکلاتی که همه تو عمل لابیاپلاستی دارن همینه من خودم خیلی تحقیق کردن البته من چند سال پیش انجام دادم تا یکی از دوستام دکتر شهناز امینی رو بهم معرفی کرد .از کارش راضی بودم چون هم تمیز بود هم خوب قرینه کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم ولی قبلا نظرات رو زیاد تواین سایت میخوندم و نظرات رد و بدل شده خیلی راهنمایی های خوبی برام.

من از سه ساله که برای اقدام تحت نظرم ولی فعلا که موفق نشدم. خواستم منم تجربیاتی که توو اینمدت بدست آوردم دراختیار کسایی که توو اقدام هستند بزارم.

اول اینکه توصیه میکنم به هیچ عنوان به دکتر فاطمه منصوری مقدم مراجعه نکنید. چون معاینه هاش بسیار سریریه.. ۳سال پیشش تحت نظر بودم کوچکترین کمکی بهم نکرد اصلا دنبال این نبود که ببینه مشکلم چیه.. اصلا در ارتباط با ایم مسئله که ممکنه مشکل از همسرم باشه هیچ راهنمایی نکرد تا اینکه بعد دوسال یه دکتر دیگه ای برای همسرم آزمایش اسپرم نوشت و ما متوجه شدیم که واریکوسل داره.. حتی خود من هم گرفتگی لوله رحم داره که توو این ۳سال ایشون اشاره ای به گرفتن عکس رنگی نکرد و نتونست تشخیص بده.. ۳سال از زمان اقدامم پیش ایشون آف شد. خیلی هم برخورد بدی با بیمارهاش داره. حتی توو جمع با مریض بشدت بدحالش رفتار واقعا بد و تحقیر آمیزی داشت. اصلا گول سوادشو نخورید کلا کاری انجام نمیده خیلی سر سری ویزیت میکنه

کسایی که توو ماه های اول اقدام هستند بهشون پیشنهاد میدم از اول کار تمام جوانب و فاکتورها رو بررسی و آزمایش کنید. هم خودتون هم همسرتون تا کاملا مشخص شه که هیچ ایرادی ندارید. من وقتی برای مشاوره اقدام به بارداری رفتم پیش دکتر فاطمه منصوری مقدم، فقط برای من آزمایش و سونوگرافی نوشت و اصلا هیچ آزمایشی برای سلامت همسرم ننوشت و راهنمایی نکرد. ما هربار جواب آزمایش منفی میشد و پیش دکتر میرفتیم میگفتند تا یسال یسال و نیم طبیعیه که باردار نشی. همش میگفتند باید صبر کنی. و ما بعد یکسال و نیم متوجه شدیم که همسرم واریکوسل داره. تا همسرم جراحی شه و وضعیت اسپرمش خوب شه باز یسال دیگه از دست دادیم.. وحالا بعد از سه سال دکترم رو عوض کردم و پیش دکتر دیگه رفتم برای من هم عکس رنگی رحم نوشت و من تازززه متوجه شدم که خودم هم گرفتگی لوله رحمی دارم که باز باید کلی زمان بزارم تا مشکل خودم برطرف شه. واقعا متاسفم برای دکترهایی که جز کندن برگه دفترچه به هیچ درد دیگه نمیخورند.

قبلش حتما تحقیق کنید که به دکتر خوبی مراجعه کنید و ازش بخواید که هم آزمایش و سونوگرافی و چکاپ کامل برای خودتون و همسرتون بنویسه و وقتی مطمئن شدید که کاملا هردو طرف سالم هستید منتظر بارداری بمونید.. نه اینکه کلی مشکل وجود داشته باشه و شما رو با غفلت الکی منتظر نگه دارند. اصلا به این حرف دکترا گوش نکنید که میگن جواب منفی تا یسال دوسال اقدام طبیعیه. اصلا طبیعی نیست و دنبال مشکل باشید

من هم از قبل از بارداری تا الان که دو تا بچه دارم زیر نظر دکتر موسوی زاده  بودم اینکه دکتر خوب انتخاب کنی خیلی مهمه . مطبش شهران هست اینم شماره مطبشه 021-44328244 . خیلی دکنتر باسواد و مهربونیه و بهترین متخصص زنان هست که دیدم  دختر خالم هم وقتی دید من باهاش اوکی ام  و خیلی خوب بیماری های زنان رو تشخیص میده و درمان می کنه دکترشو عوض کرد

خواهرم زیر نظر دکتر ناسیس نصیری هست واقعا متخصص زنان و زایمان خوب هست و به خواهرم توی دوران  بارداری اش خیلی کمککرد. خواهرم افسردگی داشت می گرفت بهش چند تاراه کار توصیه کرد. خواهرم به خاطر مریضیش نمی تونست زایمان طیبعی داشته باشه و زایمان سزارین انجام داد. اصلا اذیت نشد 

2740

دوستان دکتر سمیه شهسواری خیلی خوبه،خیییلی روی زن باردار حساسه،حتی شده خودش به مریض زنگ میزنه و پیگیری میکنه،کاری که تقریبا هیچ دکتری نمیکنه 

.من قندم بالا بود و آخر بارداری هم دچار خارش شدم و کبدم به هم ریخت.دیر که رفتم.خودش پیگیریم کرد،و نهایتا زایمان خیلی خوبی پیشش کردم.

خانوما من یه تجربه ناخوشایند در برخورد با دکتری که یکی از خانومای اینجا معرفیش کرد و ازش تعریف کرد د ...

سلام

متوجه نشدم درمورد کدوم دکتر صحبت کردین، اسم دکتر و میشه بگین. ممنونم

من که دکترمو به هیچ کی معرفی نمی کنم می خوام برای خودم باشه از بس خوب و نازنینه خانم دکتر غزاله موسوی زاده بسیار مهربون، منصف ، خوش برخورد صبور نگم برات من هر وقت میرم پیشش انگار دارم میرم پیش خواهرم همه مشکلات زنان و درمانی ام رو پیشش انجام دادم و الانم که باردارم و خیلی خشحالم 44 32 82 44

من چند سالی بود که از این دکتر به اون دکتر میکردم تا شاید خدا به منم یه دکتر معرفی کنه .  دو سالی بود که دیگه  بی خیال  شدم  تا اینکه مامانم بهم  گفت برای بار  پیش خانم دکتر ازاده حسینی  برو   .  باورتون نمیشه  در عرض چند  ماه درمان  تونستم باردار بشم  من همیشه اول از خدا بعد از ایشون   ممنونم  که نزاشت  من از نعمت مادر شدن بی نصیب بمونم .  به خانم هایی که مشکل منو دارن پیشنهاد می کنم برن پیش ایشون  ایشالا که مشکلشون حل بشه . 

اگر از من میشنوی دکتر حمیرا مصدق.
انقدر این دکتر خوبه که حد نداره، به نظرم دکتر زنان باید غیر از کار درمانی خوبی که انجام میده اخلاق خوبی هم داشته باشه که آدم باهاش راحت باشه.. دکتر مصدق خیلی مهربون و دلسوزه، من سر زایمانم خیلی حس خوبی داشتم و راضی بودم از اینکه ایشونو انتخاب کردم.
شماره اش رو هم دارم براتون میذارم، تو این دوران که بیماری کرونا هست سوال هاتونو تلفنی هم جواب میده
09056080395

عزیزم دوست من مشکل زنان داشت واژنش عفونت داشت اوایل ازدواج مراجعه کرد دکتر فریده کردلو کاملا درمان شد

مطب ایشون توی سیدخندان هستش

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...
2706