2733
2739
عنوان

حساسیت شدید ریه های پسرم

13526 بازدید | 22 پست
سلام دوستای خوب
پسر من 2 سال و 4 ماهش هست وقتی 3 ماهه بود به خاطر برونشیولیت بیمارستان 5 روز بستری شد متاسفانه و انقدر ریه هاش دچار کمبود اکسیژن شده بودن که نیاز به چادر اکسیژن پیدا کرد و کلی دارو با سرم بهش تزریق کردن تا درمان شد
تو این مدت تا 2 سالگیش خیلی سرما خورده زمستون پارسال حداقل فقط تو پاییز و زمستون 8 بار سرمای سخت خورد که باز متاسفانه یه بار ازاین دفعات به خاطر عفونت ریه (پنومونی ) باز 4 روز بستری شد:(
همونجا به درخواست خودم یه سری ازمایشات لازم رو از پسرم گرفتن که مهمترینش بررسی سیستم ایمنی بود که خدارو شکر مشکلی نداشت
بعد از اون رفتیم کلینیک تخصصی ریه که یک خانم دکتر متخصص کلی ازمایش براش نوشتت که یکی از اونها که برای تشخیص یک بیماری ریه ژنیتیک و خطرناک بود خدارو شکر جواب منفی شد
ایشون اصرار داشتن که این بچه آسم داره و باید کلی دارو بهش بدیم
منتها دکتر پسرم که خیلی هم قبولش دارم این قضیه رو رد کرد و گفت بچه مشکلی نداره یه کم حساستره
الان باز 3 شبه از شدت سرفه نمیخوابه و تمام مدت ترشحات گلوش وارد سینه ش میشه
واقعا دیگه خسته شدم همه ش نگرانم دوباره مثل دفعات پیش پسرم نیاز به بستری شدن پیدا نکنه
میخواستم خواهش کنم اگه تجربه ای دارین یا اطلاعی در این زمینه دارین نظرتون رو بگین
من تمام اطلاعات لازمه رو از نت یا کتابهای لازم دراوردم اما چیزی که به علائم پسرم بخوره پیدا نکردم
ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من الان 2 سال و 1 ماهشه از 2 ماهگی که اومدیم تهران همش سرفه می کرد . سرما که می خورد بدتر میشد .دکترش واقعا عالی هستش می گه فقط به خاطر حساسیت به اب و هواست و اسپری سالبوتامبول استفاده می کنه البته با دم یار اون هم گاهی وقتها. هنوز هم گاهی وقتها تو خواب سرفه می کنه ما هم خیلی کم بیرون میریم.
امیدوارم برا پسر شما هم فقط حساسیت باشه
معرف {مامان پویا جون }

http://atlastehran.com/forums/index.php
2728
چرا پسرتو نمیبری متخصص آلرژی؟ ما توی فامیل نزدیک چند تا بچه آسم آلرژیک داشتیم و وقتی متوجه حساسیت پسرم شدم سعی کردیم رژیم خاص غذایی داشته باشه و خیلی چیزا رو رعایت کردیم و الان می تونم به جرات بگم از آسم گرفتن بچه جلوگیری کردیم.

اگر تهران باشی من لیدا عطارد رو پیشنهاد می دم.
مرسی دوستای عزیز از راهنمایی هاتون
پارسا رو تشخیص اسم الرژیک دادن اما چیزی که من رو نگران میکنه که همون خانوم دکتر متخصص ریه هم گفته بود اینه که عفونت ریه یه کم بیماری تهاجمی ای هستش و دلیلش هنوز در پسر من معلوم نشده
پسر من در حالت عادی سرفه نمیکنه اما وقتی یه سرمای جزیی میخوره انقدر بیماریش طولانی میشه و 90 درصد موارد توی سینه هاش میریزه که یا کار به انتی بیوتیک میکشه یا بیمارستان

لانیا جان دکتر بعد از دفعه اخری که پسرم بستری شد براش همین اسپری سالبوتامول رو تجویز کرد اما بعد از مصرف 1 ماه دیگه گفت نیازی نیست
نمیدونم راستش از این بیماری پنومونی که گرفته نگرانم
2740
سلام کاملیا جون خوبی عزیزم؟
پارسا از شنبه مریضشده باز نمیدونی چه روزا و شبایی رو با نگرانی میگذرونیم دکترش میگه حواستون به تنفساش و تبش باشه اگه مشکلی باشه باز باید ببریمش نمیدونم چی بگم فقط موندم چی کار کنم و کدوم دکتر دیگه ببرم
ببوس یکتا رو عزیزم
سلام لادن جون. دختر من هم سال گذشته مثل پسر گل شما بود و پنومونی گرفت و چند شب بیمارستان بستری شد و تا یکماه پیش هم درگیر بودیم بطوریکه سرفه های خلطی و سینه ی خراب دخترم مثل یه کابوس شده برام! ولی الان تحت نظر فوق تخصص آلرژِیه و من خیلی از ایشون راضیم. من براتون شماره ی دکتر رو میذارم اگر صلاح دونستید یک سر پیش ایشون هم برید. دکتر محمد نبوی/ 22593328 . امیدوارم موفق باشی.
ریزه عزیز خیلی ازت ممنونم بابت تلفن و راهنماییت
میشه یه کم بیشتر از وضع دخترت بگی مثلا چند سالشه جند روز بستری بوده؟تا حالا چند بار بستری شده و پنومونی کرده؟دکتر ش چی تشخیص داده ؟و چه کارایی باید انجام داد؟
ببخشید اینهمه سوال کردم
ازت ممنونم
ریزه عزیز خیلی ازت ممنونم بابت تلفن و راهنماییت
میشه یه کم بیشتر از وضع دخترت بگی مثلا چند سالشه جند روز بستری بوده؟تا حالا چند بار بستری شده و پنومونی کرده؟دکتر ش چی تشخیص داده ؟و چه کارایی باید انجام داد؟
ببخشید اینهمه سوال کردم
ازت ممنونم