2737
2734
عنوان

مدفوع نکردن بچه در دسشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 6404 بازدید | 38 پست
از متم همینه شده پارک بردمش ی هو گوشه کنار تو شلوار کارشو کرده...همه خانواده میدونن پی پی توشرت میکن ...

دقیقا بچه ی منم همینجوره۰ همه چی بلده استعدادش روابط عمومیش همه چیزش خوبه بغیر از دسشویی کردن۰ دخترم ک کوچیکتره یکساله ک دسشوییشو کامل میگه ولی برا پسرم هنوز گرفتار پوشکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله 

نمیتونی باهاش صحبت کنی ببینی چرا نمیره دسشویی برا پی پی یهو یه دلایل باحالی میارن که ادم به ذهنش نرسیده؟

بعدم چندتا کتاب بخر که پی پی کردن تو توالت باشه کتابهای می می نی فک کنم داره 

یا شبا براش قصه بگو ببین چی میگه 

2731
نمیتونی باهاش صحبت کنی ببینی چرا نمیره دسشویی برا پی پی یهو یه دلایل باحالی میارن که ادم به ذهنش نرس ...

میگه از پی پی کردن میترسم۰ میگم ترس نداره من پیشتم۰ بعد نمیکنه

از من فقط گریه میکنه میگه نمیتونم....خیلللی حرف زدیم باهاش..ی دفعه هم پدرم خیلی باهاش حرف زد اخر گفت من دوست دارم شرتم کثیف شه ولم کن....واقعاااا بریدم..دیگه ب جایی رسیدم ک ب خودم مبگم فکر کن تا اخر عمرت باید بشوریش .. ب خودم میگم مردم بچه عقب مونده دارن تو فکر گن بچت تا اخر همینه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بهش فرصت بده تا کم کم بره گناه داره طفلی بچه ها یهو میبینی تا دیروز ی کاری را نمیکردن از امروز شروع میکنن انجام دادنش 

خوبه بازم موفق شد بالاخره۰ من هر سری شکست میخورم  باز باید برم سر خونه اول و سراغ پوشک۰ دیگه ۴ ...

خانمی اول از توی سالن خونت شروع کن همون طور که گفتم اول از توالت فرنگی بعد مشما همین جور کم کم مشما یا توالت رو ببر نزدیک دستشویی تا این که عادت کنه یا این که تو حیاط ببین فقط به دستشویی تو اتاق حساس هست یا نه همه جا اینجوره

2740