2733
2734
عنوان

مدفوع نکردن بچه در دسشویی

6344 بازدید | 38 پست

سلام پسرم ۴ سالشه تو دسشویی مدفوع نمیکنه ولی جیشش مشکل نداره هر موقع ک جیش داره میره دسشویی۰ مواقعی ک پی پی داره میگه پی پی دارم پوشکم کن۰ فقط تو پوشک میکنه۰ خیلی ناراحتم از این بابت۰ خیلی سعی کردم از سرش بیفته۰ با تشویق   تنبیه  روانشناس روانپزشک ولی بی فایده بوده۰ و اینکه پسرم یبوست داشت یه ترسی از دفع داره ک تو دهنش مونده و اینجوری شده۰ خواستم بدونم کسی این مشکلو داشته یا اطرافش دیده۰ چ کار کنم؟

یبوستش درمان شده؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از من تو شرتش میکنه..۳ سالو ۷ ماهش...همه راهی هم رفتم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728

از محیط توالت میترسه

بنظرم لگن براش بگیر تو بالکن و...ببر مذفوع کنه 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2740

اره پسر خواهر شوهر منم اینجوری بود بنده خدا هر کار میکرد بچه دستشویی نمیرفت فقط تو پوشک اول توالت فرنگی رو بدار تو اتاقت اگه اونجام نکرد یه زیر انداز مشمایی بدار بیرون ببین این کارو میکنه دیگه بعدش ترسش میریزه اونم الان چهار سالشه تازه سه ماهه میره دستشویی دیگه

براش جایزه تعیین کن چیزی که خیلی دوس داره بگو اگه تو دسشویی مدفوع کنی برات میخرم 

چندبار که بره عادت مبکنه 

اول هم یبوست را درمان کن که اذیت نشه

دعواش نکردی تو دسشویی که تو ذهنش مونده باشه؟؟

ملین بده.. انقدر بده که اسهال شه و تا بیاد بگه پوشک کن نتونه خودشو نگه داره و بدو بره دستشویی..

ببر دکتر طب سنتی بهت ملین متناسب با سنشو بده

دیگه هم مای بی بی نخر.. هرچقدر دوست داره گریه کنه ولی تو کوتاه نیا.. اون حتی پی پی نمیکنه.. پسر من ۴ سالش بود خودشو هم میشست ولی بلد نبود شلوارشو نصفه بکشه و کامل در نیاره.. وقتی بردم مهد مربیش روانشناس بود انقدر دعوام کرد .. گفت باید یادش بدی شلوارشو کامل در نیاره.. خودشو بشوره و دستشویی بره که هیچ...

شما تلاش کن دیگه پوشک نکنه..بره دستشویی خودشو بشوره..