2733
2739
یه ساله که خارش واژن دارم... ینی قبلا هم داشتم ولی رفع میشد... یه سال پیش تا الان اصلا اصلا خوب نشدم... پارسال کشات ترشحات دادم که کاندیدا یا همون قارچ داشتم.. هرچی دارو مضرف کردم، یه روزم خوب نشدم... شما هرچی بگی من امتحان کردم... عسل واژینال، عنبرنسارا، کلوتریمازول 2 درصد، سرکه، تریامسین، فلوکنازول... بعد دوباره کشت دادم 2 ماه پیش... باکتریایی بود عفونتم... مترونیدازول، دالاسین،لکورکس و اون یکی پماده که مال عفونت باکتریاییه و اسمش یادم نیست... اما هنوزم خارش دارم.. سه تا دکتر عوض کردم... دکتر رفیع، رحمانی و اسرافیلی... دیگه دارم داغون میشم... زخم هم ندارم... بچه هم ندارم... 2 ساله ازدواج کردم... پاپ اسمیرم دادم هیچی نبود...تو رو خدا اگه کسی مشکلی مث من داشته و خوب شده یا دکتری میشناسه بهم بگه... من دکترم رحمت الله رفیعه... فوق تخصص داره و از دور و نزدیک میان پیشش... اما درد منو نمیدونم چرا نمیفهمه...
ببخشید که اینو میبرسم شوهرت بهداشتو رعایت میکنی و لباس زیرت نخی هستش و قبل وبعد نزدیکی خودتو حتما بشو ایشاالله که خوب میشی عزیزم
پینار..قیزم .سنه یاخچلاری ایستیرم سنسیز هستاد الله دان ایستمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
وقتی میری دستشویی خودت رو با دستمال خشک می کنی؟؟؟؟

این راه شاید خیلی ساده و سطحی به نظر برسه و جلوی انواع بیماری های زنانه رو میگیره
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
نکنه مقاومت دارویی گرفتی ؟؟؟؟؟ببخشید اینو میگما اما زنایی که ارگاسم ندارن هم خارش سرسام آور میگیرن تو دستشویتم سشوار بذار با اون خودتو خشک کن خیلی حساسی حالا جوش شیرینم استفاده کن
من در انتخابات شرکت نمی کنم.(هرکس شرکت نمیکنه این امضاء رو بذاره برای همبستگی)
یه چیز بگم بعدا نفرین نکنی:
١: دوستم با امپولاش ١٨ کیلو کم کرد که دیگه بر نگشت
سینه هاش اب شد .
٢.اگه دار وهاشو کامل استفاده نکنی سریع بر میگرده
باید تماماً استفاده بشه.
٣.کاملا صادق باش چون چیزای عجیب غریب ازت میپرسه
ولی واقعا داناست
جنگجو؟؟؟ دکتر زنانه؟؟؟ وزن هم کم میکنه؟؟؟ میشه به من هم شماره اش رو بدی
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
2706