2737
2739
عنوان

غریره جنسی در بچه های 3 ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 22508 بازدید | 122 پست
man hiiich vaght bachegi nakardam doostan man be khatere hamin sahlengari ha zood bozorg shodam hamin kheily dar ezdevaje zoodam moaser bood vagarna shaqyad manam alan mese hamseno salam khosh o khoram javooni mikardam albate khodaro shokr mikonam chon be khatere sakhti haye nakhasteye dorane bachegim zendegie khoobi daram

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من یادم هست اصلا تو قید وبند این حرفا نبودم که خود ارضایی چیه الت چیه به چه دردی میخوره ولی الان بچه ها ما مادرارو به چه فکرایی میکشونن
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
بچه ها من از امشب فکرای بیشتری اومده سراغم تا الان اصلا به این چیزا توجه نکرده بودم

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
2728
2738
اخه مامنم اصلا گیر نمیداد فقط یادمه میگفت خونه کسی که پسر دارن نرو من اصلا علتشو نمیپرسیدم ولی بچه های امروزی علتشو میخوان بدونن

شب بخیر عزیزم

مرسی شبت بخیر

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=10580

ختممون به این صورت هست که

ختم هر کس مستغل از بقیه است

ختم کل قران که در عرض دو ماه خونده میشه

در ماههای شعبان و رمضان..............هدیه میکنیم به عشق پیغمبر.......حضرت خدیجه

هر روز 10 صفحه از قران...................................قرانی که تو خونه دارین ببینین چند صفحه ست

اکثرا 604 صفحه

اگه بیشتر بود بنویسین بگم چند صفحه در روز میشه

این ختم هدیه به حضرت خدیجه ست

تاریخ شروع ختم

12 تیر ماه

همه افراد ثبت نامی 10 صفحه قران در روز میخونن

که بعد از دو ماه کل قران رو ختم میکنیم

به تعداد افراد ثبت نامی هم ختم خواهیم داشت

با این ختم هم قران رو یک بار میخونیم

که ثواب خوندنش در این دو ماه خیلی بیشتره

دوستانی که باردارند یا بچه شیر میدهند
باعث ارامش بچه و خودتون میشه

حتی اگه تو قراعت ناشی باشین

خیلی وقتتون رو نمیگیره..............فوقش نیم تا یک ساعت

مامانهای مهربون

به همه دعا کنید.........................
بچه ها شماهایی که دختر دارین، پیش میاد که شوهرتون پوشک بچه رو عوض کنه؟
چندوقت پیش خونه یکی از اقوام بودیم اقا داشت پوشک دختر یک سالششو عوض میکرد.به نظرتون درسته؟
بی سر و سامان توام یا حسین
2706