2733
2734
عنوان

چقد به قسمت وتقدیر درازدواج اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 30 پست
الان شما تصمیم میگیری چندتا زن عاشق واقعیت بشن؟ یا بین پونصد هزار  زن صد هزارتاش سر راهت مثلا ج ...

بله یه مرد با رفتار درست و شخصیت مردونه و سالمش میتونه کسی رو عاشق خودش کنه و با رفتار چندش اور همه رو فراری بده . خدا به ادم عقل داره تصمیم بگیره بین شر و خیر انتخاب کنه و بابت انتخاب و رفتارش توی اخرت جواب پس بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو زندگی  هر راهی که انتخاب کنی  تهش مشخصه اون میشه قسمت 

مثلا‌ اگه انتخاب کنم به سمت شمال شهر برم فلان خیابون شهر قسمتم میشه 

اگه انتخاب کنم به سمت جنوب شهر برم به یه خیابون دیگه میرسم و قسمتم اون میشه 

تو مسیر زندگی هم ما خیلی انتخاب ها داریم  که قسمت ما رو مشخص میکنن

بله یه مرد با رفتار درست و شخصیت مردونه و سالمش میتونه کسی رو عاشق خودش کنه و با رفتار چندش اور همه ...

یه مرد می‌تونه با رفتار درست سه ملیارد زنو عاشق خودش بکنه خب اوکی ولی واقعا تو زندگیش همه اون سه ملیارد زن سر راهش قرار میگیرن؟ نه فقط کسایی که خدا مقدر کرده سر راهش قرار میگیرن پس اون میتونی از بین کسایی که تقدیر سر راهش قرار داده فرصتشو امتحان کنه

این اکانت میزبان پیشی کوچولو mn 🐈‍⬛قشنگم هست با آرامش وارد شوید
2742
ولی یه چیزیو بگم متاسفانه هستن کسایی که با علوم ماورایی تقدیرو عوض میکنن مثلا یکی به یکی دیگ میگفت ا ...

کسانی ک همچین کارهایی انجام میدن از یاد خدا قافل هستن و دست درازی میکنن ب تقدیر و قسمت الهی ..کسی ک بازور مامورایی   دعا بره تو سرنوشت یکی با دعا هم از دست میره ...باید خودت و آینده و سرنوشتت رو از ته قلب سپرد دست خدا ...خدا بد بندشو نمی خواد و قطعا در زمان خودش بهترین هارو سر راهش قرار میده

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
کسانی ک همچین کارهایی انجام میدن از یاد خدا قافل هستن و دست درازی میکنن ب تقدیر و قسمت الهی ..کسی ک ...

درسته خدا تقدیر کسیو بد نمی‌نویسه اگه بنده هاش و خودش گند نزنن توش یکمیش انتخابی و یکمیش جبریه باید بزارن هرکسی با همون ادمی ک بهش میخوره ازدواج کنن برای همین الان یه سریا زن پاکین یا مرد پاک گیر یه ادم.... افتادن

صلوات و حمد برای امضات❣

مرسی مهربونم🥹♥️

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
یه مرد می‌تونه با رفتار درست سه ملیارد زنو عاشق خودش بکنه خب اوکی ولی واقعا تو زندگیش همه اون سه ملی ...

بله این حرفتون درسته در مجموع بعضیا رها میشین به حال خود یا بعضی ادمها به واسطه اعمالشون دستشون گرفته میشه توی مسیر درست میرن 

2740
درسته خدا تقدیر کسیو بد نمی‌نویسه اگه بنده هاش و خودش گند نزنن توش یکمیش انتخابی و یکمیش جبریه باید ...

بله درست میگین.

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
بله این حرفتون درسته در مجموع بعضیا رها میشین به حال خود یا بعضی ادمها به واسطه اعمالشون دستشون گرفت ...

بله من خودم پارسال هرکاری کردم و تلاش دوتا کارو انجام بدم به دلایل بیرونی و عجیب عقب افتاد و به نظرم بازم همیشه خود اون آدم موثر نیست 

در این مورد که چه ادمایی سرراهمون قرار میگیرن بله معتقدم اما اینکه انتخاب اشتباه رو بندازی گردن تقدیر خیر اینا بهونس 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
صلوات و حمد برای امضات❣

عزیز میشه با نیت خوبت برای منم دعا کنی 

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
عزیز میشه با نیت خوبت برای منم دعا کنی 

ان شاالله ب آبروی خانم فاطمه زهرا .قسم ب طفل شیرخواره حسین دامنت سبز بشه🌱 و بحق آقا  اباعبدالحسین هر حاجتی داری با خیر و صلاح خدا هر چ سریعتر با دعای حضرت ولی عصر آقا امام زمان حاجت روا بشی🤲 ...لایق باشم زیارت عاشورا یادت میکنم دعاگوتم ..

2706