2733
2739
سلام. طاهره هستم. ۳۰ ساله. تحت درمان با ید رادیواکتیو بودم و ذخیره تخمدانم به نیم رسید.  حالا م ...

سلام عزیزم ای وی اف کردی ؟ پیش کدوم دکتر؟

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
سلام دوستان قدیمی و جدید منم قبلا تو تاپیک قبلی بودم و اسمم تو لیست مامانای صفحه اول هست. من و مدین ...

سلام عزیزم با کی میکرو کردی؟

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من هفته هفده هستم ١-سونو ان تي جنسيت رو دختر اعلام كرد و ٢-آزمايش نيفتي در هفته پانزده  ...

عزیزم چندسالته و پیش کی ای وی اف کردی؟

سلام سلام خدا حفظشون کنه ❤❤❤  من سه شنبه یه بسته جنین انتقال دادم دعام کنید 🙄

عزیزم پیش کی ای وی اف کردی؟ بار اول گرفت؟

2742
سلام به همه  من از کاربرای قدیمی اینجام خیلی وقت بود که اینجا سر نزده بودم دوستای گلم سادات ...

عزیزم پیش کدوم دکتر ای وی اف کردی و کدام بیمارستان زایمان چندسالت بود ممنونم

نه گلم فعلا دنبال اینم که کجا برای ای وی اف اقدام کنم بهتره

عزیزم پیدا کردی کجا ای وی اف کنی؟ موفق بود؟ 

عزیزم پیدا کردی کجا ای وی اف کنی؟ موفق بود؟ 

بله عزیزم..‌من با ۴ امین آی وی اف،نتیجه گرفتم خداروشکر،پیش عارفی

خدایا بر داده و نداده ات شکر گزارم.یا ارحـم الراحمین..۹۵/۸/۱۷ خدایا شکرت🙏🏽🙏🏽🙏🏽💖💖
2740

سلام به همه دوستان من امروز عضو ني ني سايت شدم   

با توكل به خدا 35 سالمه و حدود 8 ماهه توي اقدام بارداري هستم يكبار ماه گذشته IUI كردم كه متاسفانه موفقيت آميز نبود و ميخوام اين ماه IVF  انجام بدم براي 4 مهر از مركز رويان وقت گرفتم خوشحال ميشم برام دعا كنيد و بهم كمك كنيد اميدوارم دامن همه مون سبز شه  

خدايا دل همه مونو شاد كن                                                                   https://www.instagram.com/unique_meson/                
سلام عزیزم انشالله زود زود مامان شی گلم،منم تو سیکل ای وی اف هستم😊

مرسي عزيزم همينطور شما   

اسم دكتر شما چيه و كجا قراره انجامش بدي؟  

خدايا دل همه مونو شاد كن                                                                   https://www.instagram.com/unique_meson/                

سلامممممم و هزاران سلام و هزاران سلام 

وقت بخیررررررر عزیزانم دلبندای من 

از اخرین روزی که رفتم از سایت قسم خوردم تا نی نی دار نشدم نمیام گروه 

شکر خوا هزاران شکر که منم مادرشدم 

عزیزاننننننممممم خیلی راهها رفتم نشد و نشد و حامله شدم و سقط شد آخر سر اونقد از رو نرفتم شکر خدا لطف خدا شامل حالمون شد والان یک پسمل ناز نازی ۴ ماهه دارم😍😍😍😍 توبغل بعد ۱۶ سال چشم انتظاری و مشکلات فراوان 

خدایا شکرت برای همه ی منتظرا خدا ببخشه 

راستی من همون ترانه باران ادمینم هااااا😘😘😘😘

نتونستم وارد سایت شم با کاربری دیگه مجبور شدم وارد شم 

شکر خدا خیلی از بچه هاا که خبر دارم مادرشدن

راشا دوقلو دخترپسر 

سلدا دوتا دختر ناز داره هردو بعد ivf منفی و سقط طبیعی 

ماری دوتا دختر ناز داره پشت هم یکی باivf یکی طبیعی 

عسل اس دوتا دختر ناز داره دوقلوان

شیدا بعد کلیivfمنفی یک پسر ناز

بنفشه گل

دختر پسر دوقلو ناز 

عزال یک پسر ناز