2733
2739
سلامممممم و هزاران سلام و هزاران سلام  وقت بخیررررررر عزیزانم دلبندای من  از اخرین روزی ...

مبارک باشه ترانه جان..

وااای چقدر خوشحالم..خدا نگهداره فرشته ت باشه🙏🏽

خدایا بر داده و نداده ات شکر گزارم.یا ارحـم الراحمین..۹۵/۸/۱۷ خدایا شکرت🙏🏽🙏🏽🙏🏽💖💖

سلام ترانه جونم 

عزیزم قدم نورسیده مبارک،

من شماره های گوشیم پاک شده،نتونستم بهت پیام بدم و از زایمانت باخبر بشم.

ان شالله به دل خوش گل پسرتو بزرگ کنی،

اسم میوه ی دلتو چی گذاشتی؟

Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

امروز رفتم دکتر کلانتر اصفهان برا ivfگفت ذخیره تخمدان راستد خیلی محدوده تخمدان چپد یکم نرمال تره میدونید یعنی چه دوبار ivfکردم کنسل شده دوباره کنسل نشه خیلی بده چیکار کنم راهنماییم کنید چی بخورم بهتر شه ورزش خوبه الان امپول برا ای وی افم داد دوزاشم خیلی بالاس

عضو گروه نارنجی وزن اولیه ۷۳ ،،،،،وزن این هفته ۱۰/۱۲   ۷۱/۱۰۰ کاهش وزن هفتگی ۱کیلو و۹۰۰وزن ۱۰/۱۹ ۷۱/۱۰۰کاهش هفتگی صفر ---وزن۱۰/۲۶ ۷۰/۳۰۰کاهش هفتگی ۸۰۰ گرم >>>>>>>وزن هدف ۶۰ 

سلام 

دوستان من دیروز انتقال جنین داشتم 

گفتن دوتا جنین بلاست هستن 

اینا ینی چی

یا امام رضا تو که دردمو دوا می کنی....چرا امروزو فردا میکنی؟ یا امام رضا دامن همه منتظرارو سبز کن....یا امام رضا ممنونتم..... بقیه راهم به خودت میسپارمش
2706