2737
2739

سلام خانمها.

من 40 سالمه و بچه سومم رو ناخواسته باردار شدم. خیلی به هم ریخته ام.

فکر کردم شاید بتونیم به هم کمک کنیم حالمون بهتر بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من میرم مطب دکترم کلی خانمای بالای چهل میان خیلیم شاد و شنگولن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

اصلا نگران نباش منم الان ۴۰ سالمه منتظرم دخترم که الان ۱۷ سالشه رو بفرستم دانشگاه بعد اقدام کنم برا چهارمی😁

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

ای جون بسلامتی ...

من نه ...

ولی دخترخاله شوهرم ۴۰ سالگی یه پسر سالم و باهوش و خوشگل خدا بهش داد🌹🌹🌹

روزی داده بهت خدا ... توی سن آگاهی و دانایی ت ...

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

هیچ کار خدا بی حکمت نیست عزیزم،😊،یکی از فامیلامون دوتا بچه داشت حدودا ۱۱ساله و ۱۵ساله بودن بچه هاش ،سومی رو ناخواسته باردار شد،سقطش کرد،الان بعد از ۱۰سال خیلی پشیمون و تنهاست ،چون دختر و پسرش ازدواج کردن،و هر دوتا بچه هاش هم دورن ازش،همیشه میگه اگه اون یکی رو نگه داشته بودم اینقد تنها نبودم،دلم نمیخواد وقتی از خونه اومدم بیرون دوباره برگردم تو خونه،

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
2706