2737
2734
عنوان

بارداری مجدد

207 بازدید | 16 پست

سلام مامانا، من دوقلو دختر دارم سه سالشونه، الان ناخواسته باردار شدم  بنظرتون چکار کنم،نگهش دارم یا نه، خودم میترسم بندازمش ولی از حرفاي اطرافیانم مخصوصا مامانم دارم ديوونه میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم خدا بهت هدیه داده هدیشو نگه دار و مطمین باش مصلحت و حکمتی داره و قربونت بشم یه وقت سقط نکن گناه داره و قتل محسوب میشه فدات شم

تازه اختلاف سنیش با دختراتم خوب میشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

حتما نگه شون دار خدا بهت داده اگه سقطشون کنی یه جور دهن کجیه  تو همساسه گی ما دختری بود ۲۶ ساله یه دختر ۶ و یه پسر ۳ ساله داشت ناخواسته باردار شد  بخاطر ترسش از خرج  و مخارج حرفه بقیه سقطش کرد گفت حوصلشو ندارم به ۳ یا ۴ ماه نکشید شوهرش به چه خاطر تو محل کارش تیر زدنو در رفتن حالا تقریبی ۴ یا ۵ ماهه گذشته شوهرش فلج شده و تو خونه زمین گیر  و پوشک کردن شوهرشم به عهده اینه  خرجی رو هم تقربیبا باید گدایی کنه   من اگه باشم عمرا نمی دارم شما خودت می دونی

میشه برای سر وسامون گرفتنه داداشم دعا کنید خیلی اوضاش قاراش میشه
2740

عزیزم تا به دنیا بیاد دخترات نزدیک چهار سالشونه ، خیلی فاصله خوبی دارن . در ضمن من خودم دختر دارم ، اکثرا خیلی از یه نی نی کوچولو استقبال می کنن . اصلا به کسی نگو ناخواسته است ، هر کی فهمید قاطع بگو خودم و شوهرم خواستیم . مگه اونا می خوان نونش و بدن یا نگهش دارن که دخالت می کنن

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

نگهش دار وقتی بیاد عاشقش میشی. بچه ای که بدون اطلاع میاد قطعا هم دوسداشتنی تره هم خدا بیشتر هواش و داره.

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎

ممنون از نظراتتون دوستان، خودمم ميخوام نگهش دارم هرچند اوضاع مالیم زیاد اوکی نيس ولی اعتقادم اينه که خدا روزی بچه رو ميده که واسه دوقلوهامم همینطور بود،فقط بی تفاوتی و گوشه کنایه های مامانم واسم عذاب آوره

2706