2733
2739
میخوام بدونم میشه با بلوز شلوار از وسیله های اونجا استفاده کرد ؟ در ضمن اگر کسی تابستان به دبی رفته میتونه راهنمایی کنه که تور سافاری میشه رفت یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام
من مایو اسلامی گرفته بودم. پوشیدم روش هم یک سارافون پوشیدم که مایو به تن می چسبه خیلی معلوم نباشه. روسری هم داشتم. و هیچ مشکلی نداشتم.
ولی اونجا همه جوری بودن. خانم با مانتو. خانم عرب یا چادر.
تنها یک بازی (سرسره خیلی بلندش) هست که میگن اگر چیزی تنت باشه نمیتونی بازی کنی. چون باعث اصطکاک میشه و ممکنه خطر ناک باشه
2738
به نظر من هم اگه میخوای با حجاب بری اصلا نرو چون لباسهات می چسبه به تنت خیلی بدتره ... بعدشم همه نگاهت می کنن ...

چون همه با مایو هستن وقتی یکی حجاب داره خیلی جلب توجه میکنه ... همه یه جور بدی نگاهت میکنن...

الی جون بستگی به زمانی داره که می‌ری اونجا
مثلاً توی زمان‌هایی که پارک شلوغ‌تره مثل روزای تعطیل یا تعطیلات خاصی که تعداد مسافر زیاده و پارک شلوغه کنترل بیشتری روی پوشش دارند چون می‌ترسند که لباس‌های گشادتر باعث حادثه بشه مثلاً توی سرسره‌ها به جایی گیر کنه و باعث افتادن فرد روی بقیه بشه و به همین دلیل سختگیری بیشتری می‌کنند
اما در مواقع خلوت‌تر زیاد ایراد نمی‌گیرند حتی دیدم که در مواقع خلوت به طرف می‌گن که فقط از فلان وسیله استفاده نکنه یا باید موقع استفاده از وسایل چطوری لباسش رو جمع کنه.
ولی با مایو اسلامی مشکلی ندارند و داشتن حجاب هم زیاد جلب توجه نمی‌کنه. کلاً اونقدر همه جور آدمی اونجا هست که فکر نکنم کسی جلب توجه کنه
عزیزم اونجا اجباری برای لباس ندارن. هر لباسی بخوای میتونی بپوشی. ولی یادمه که یه سرسره خیلی بلند داشت توی مسیرش که داشتیم بالا میرفتیم یه خانم اومد پایین که تاپ و شلوارک پوشیده بود میگفت بهم گفتن فقط روی این سرسره باید با مایو باشی و بهش اجازه ندادن بره. ولی توی بقیه قسمتاش من با همه جور لباسی خانوما رو دیدم. حتی تیوپ سواریش خانومای عربی رو دیدم که با مانتو عربی و شال عربی هم بودن!!!
واما سافاری تور
من هر وقت رفتم عید یا اسفند بوده که هوای سافاری بسیار خنک و حتی سرد بوده. ولی دا داشم اینا خرداد رفتن گفتن افتضاح بود سوختیم. اصلا نچسبید. شنهای اونجا خیلی نرم و با حاله و کلا اونجا همه پا برهنه راه میرن. داداشم گفت ما یکم پا برهنه راه رفتیم پاهامون تاول زد از داغی شنها. اونجا چون صحراست طبیعتا توی فصلی که هوا خنک باشه خیلی سرد میشه و توی فصلی که گرم باشه خیلی داغ میشه. حالا میل خودتونه اگه دوست داری ببینی اونجا رو میتونی گرما رو هم تحمل کنی. من خیلی سافاری رو دوست دارم
ولی از من به تو نصیحت که به هییچ عنوان تور کشتی رو نرو. مزخرفه
راستی من خودم با مایو رفتم ولی بودن کسایی که با بلوز شلوار یا تاپ و شلوارک بودن و کسی هم اصلا نگاهشون نمیکرد و جلب توجه نمیکردن. این یه جوری نگاه کردنا فقط مخصوص ایرانیاست. اگه کسی نگات کرد بدون طرف ایرانیه. راحت باش. هر جور دوست داری بپوش