2737
2734
عنوان

لطفا هر کس پارک وایلد وادی دبی رفته در مورد پوشش انجا راهنمایی کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 42914 بازدید | 54 پست
منم تجربه مینا رو داشتم....فقط یه سرسره رو نمیذارن سوار شی
اما به نظر من اگه علاقه داری برو خوش بگذرون...اونجا کسی نگاهت نمیکنه مگه خود ایرانی ها...همین ها که اینقد احساس فرهنگ میکنن...اما همیشه به کار دیگران کار دارن و ایراد میگیرن....چه محجبه باشی چه بی حجاب!!!!!!! اگه علاقه داری یه بارم که شده با همسرت یه پارک آبی بری...برو و خوش بگذره....البته یه نوع مایو های اسلامی هست که حالت مانتو داره...نه مثل اونا که از بالا تا پایین چسبه....تو خود پارک بود 120000 تومن که من چون گرون بود به نظرم نخریدم ...اما بعد تو طبقه اول مال الغریر دیدم...اگه اونو بخری راحت تری
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الی جان با بچه 4 ساله میشه سافاری رفت اصلا مشکلی پیش نمیاد

تو گروه ما بچه 3 ساله بود

تازه اونجا میری کلی بچه کوچولو هست

همشون مثل هم اومدن هیچی هم نشده

برای وایلد وادی هم میتونی از این شلوارهایی که زیر پا بند میخوره بپوشی

با یه بلوز

من خودم آذر 89 اونجا بودم

این قد با بلوزو شلوار اومده بودن

اصلا خودتو ناراحت نکن

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
2731
ما اردیبهشت ماه رفتیم اصلا به پوشش کاری نداشتن حالا شاید اون سرسره بلنده رو گیر بدن اما همچین اش دهن سوزی نیست چون اینقدر ترسناکه که ارزش رفتن و نداره
توی دبی هیچ کسی به ادم نگاه نمیکنه به قول یکی از بچه ها چشم چرونی فقط مخصوص ایرانی هاست چون تا حالا از این چیزا ندیدن بنده خدا ها
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
سلام الی جان ..هر پوششی دوست دارب برو کسی گیر نمیده...واجب نیست که حتمان پول بده مایو اسالامی بخری...

من خودم از این ساق ساپورتا رو داشتم با یه بلوزه استین دار استجر چشبون همه جا د ارن و کلاهم میتونی از این کلاه حجاب ها که بازیگرانه سینما زیره شالشون سر میکنن بپوشی جنسش چسبونه...

کسی هم کارری نداره که نگا کنه بهت..فقط برا بعضی از بازی ها خطر داره با لباس ..شنا هم الزامی نیست...

ولی تور سافاری نرو چون هم بچهه داری چون از بس ماشین سواری تکون تکون داره که برا بچهه فکر نکنم خوب باشه...و هوا هم گرمه الان
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان
تور سافاری رو که من با بچه یکسال و نیمه رفتم فقط تو ماشین که نشستی بگو که یواشتر بره .الان موقعه سافاری نیست چون هوا خیلی خیلی گرمه.برای بچه ات هم خوب نیست.

من پارک آبی آتلانتیس رو بیشتر دوست دارم در ضمن با مایو اسلامی و یا شلوارک و تاب هم میتونی بری.هر توری که خودت راحتی.کسی به کسی کاری نداره.تنها همون سرسره بلندش هست که اونم کسی جرات نداره بره اگر میخوایی بری باید با مایو باشی.ولی عزیزم فصل خیلی گرمی رو برای رفتن به دبی انتخاب کردی.
سلام الی جون
من همین تعطیلات خرداد اونجا بودم در مورد وایلد وادی هرنوع پوششی که رفتی کارت ندارن فقط سرسره بزرگرو نمیتونی بری تور کشتی پسر آقاصی اومده بود خیلی خوب بود تور سافاری خوبه فقط گرمه تازه جدیدا غذاهاشم خوب شده
2738
دوستانی که رفتن تازگی ها دوبی...من دوستم به اسم سپیده لیدر بوده و شماره تلفنش رو گم کردم و الان نمیدونم هنوز لیدر هتل سیاجه یا نه..کسایی ه به تازگی رفتن اگر لیدرشون اسمش سپیده بوده لطفا بگن کدوم هتل با این خانم بودن...ممنون
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
دوست جونایی که اینجا بحثتون رو مطرح کردید فکر نمیکنید قسمت باید ها و نباید های نی نی سایت ربطی به این موضوع نداره.
ممنون میشم اگه ببرید جای خودش. مرسی
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
سلام من رفتم البته من مایو اسلامی پوشیدم اینم عکسش است

مولتی هاستر
مولتی هاستر

اصلاً اونجا کسی با کسی کاری نداره اصلاً کسی نگاهت نمی کنه ، من اونجا هم لخت دیدم هم بعضی عربها که با چادر و پوشیه اومده بودند

برو حال کن و هر جوری دوست داری راحت باش
2706