2737
2739
عنوان

حسن یوسفم بی حال شده چرا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28414 بازدید | 30 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه الان اصلا بهش کود نده گیاهی که تازه رفته تو خاک که غذا نمی خواد همون خاک براش ارزش غذایی کافی و فعلا داره غصه نخور باهاش حرف بزن قربون صدقه اش برو حالش خوب میشه گیاها خیلی باهوشن
@@@به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم @@@
2731
عزیزم وقتی میخوای قلمه بگیری باید برگ های بزرگو جدا کنی ریشه هاش انقدر قوی نیست که برای برگ های بزرگ آب تامین کنه. شمعدونی هم به همچنین
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
من تازه حسن یوسف قلمه زدم.دو سه روز اول باید زیاد بهش اب بدی.من هر روز بهش اب میدادم جاشم سایه بود امانور زیاد داشت.الان حالش خوبه و گرفته.چند روز اول باید ابش زیاد باشه تا به خاک عادت کنه.تازه از تو اب در اومده فعلا به اب زیاد عادت دارهبرای اینکه دراز و بی قواره نشه هر وقت به قد دلخواهت رسید نوک شاخه هاشو بچین.اینطوری برگ های ریز پایینی رشد میکنن و هر شاخه هم چند شاخه میشه و گلدونت تپل مپل میشه.خیلی گل حساسی هست.افتاب مستقیم سریع پژمردش میکنه.اما دوباره حالش خوب میشه.تو افتاب رنگش بنفش کبود میشه تو سایه و نور کم سبز.جایی باشه که افتاب مستقیم نباشه اما نورش زیاد باشه دورنگ و زیبا میشه.
خوشبختی یعنی اینکه راضی باشی به رضای خدا وقتی مطمینی خدا بهترین ها رو برات مهیا کرده......معجزه زندگیم الان تو بغلمه.خدایا شکرت.
اب هر دو روزی بهش بده و نورش هم مناسب باشهع کم کم جون میگیره
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
2740
من یه حسن یوسف اماده از مغازه چند ماهیه خریدم خیلی با طراوت بود و رشدشم خیلی خوب بود الان چند هفتست داره خشک میشه اصلا نمیدونم چرا؟؟؟؟
طلاااااهای دست دوم که با نووووو هیچ فرقی ندارن ...خودت بیا ببین میفهمی.با فقط گرمی 5 هزار تومن بیشتر از قیمت روز طلا.........http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1065440&PageNumber=1] [smiley]l/l_45.gif[/smiley]برای خرید زعفرون درجه 1 صادراتی بیا اینجا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=782486 شماره تماس 09153622055 ......شماره ت ل گ ر ا م09153622055
عزیزم حسن یوسف رو خیلی سخت میشه نگه داشت . من که یا خودم داشتم یا جای دیگه زود خراب میشن . یعنی قد م ...

حسن یوسف رو باید تند تند از سرش قیچی کرد نزاری زیاد قدبکشه اونطوری از کناره ها درمیاد و پرپشت میشه هر شاخه ای هم که میبری بزار تو آب ریشه بزنه دوباره بکار تو همون گلدون

هرکه خود داند و خدای خودش که چه دردیست در کجای دلش
2706