2737
2739
عنوان

حسن یوسفم بی حال شده چرا؟؟

28299 بازدید | 30 پست
قلمه گرفته بودم 12 روز تو آب بود ریشه هاش که 5 6 سانت شد دیروز تو گلدون کاشتم خاکشم خاک برگ بود حالا نمیدونم چرا بی حال شده نا نداره اصلا چکارش کنم تو رو خدا بگید یه راه حل پیش پام بزارید من هر موقع گل گیاه می کارم زود میمیرن گرییییییییییههههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم حسن یوسف رو خیلی سخت میشه نگه داشت . من که یا خودم داشتم یا جای دیگه زود خراب میشن . یعنی قد میکشن و دراز میشن رنگشونم میپره.
اگه آرزوهاتو بنویسی و بذاری رو شونه هام میرم اون دور دورا . اونقدر میرم و میرم تا برسونمش به دست برآورده کننده آرزوها ......اونوقت لبخند شادمانه تو بهترین هدیه تمام عمرم میشه.... ای کاش بشه
2738
زمان نیازه عزیزم حدود دو هفته شایدم بیشتر اما نور و آب خوب می خواد حسن یوسف حسن یوسف من تقریبا 1 یک روز در میون آب بهش میدم و نورشم کافیه اگر اگه اجازه بدی بهش عادت کنه به محیط خوب میشه نه تنها این گیاه همه گیاه ها همینطورن موقع کاشت تو گلدان یه استپ دارن که کم کم بر طرف میشه
@@@به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم @@@