2737
2739
دوستای خوبم سلام!
من یک دختر 2 سال و نیمه دارم کا کلا بدغذاست. تو دادن میان وعده بهش مشکل دارم. میخوام هم براش جذاب باشه و هم سالم. لطفا از تجربه‌هاتون بگید و کمکم کمید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام دختر من 1 سالو 1 ماه است
جدیدا میان وعده میخوره قبلا غذا را هم به زور میخورد خدا شکر چند روزه که بهتره شد ..........
من بهش میوه خرد شده ..بستی که توش پسته یا بادام پا هویج و بیسکویت رنده شده میریزم میدم میخوره کم میخوره اما تا عادت کنه به خورذن همینم قابله قبوله ...............
از این شیر ها و ابمیوه پاکتی ها هم دوست داره گاهی میخوره ...بعضی اوقاتم تی تاپ را میزترم جلوی دستش خوردش میکنه اما کمی هم ازش میخوره ...........
به عروس کوچولوی منم رای بدید :: http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015022608422260830
من فرنی
بستنی یا هویح بستنی اخه هویجو پخته دوست نداره ولی اینشکلی بهتر می خوره یا شیر هویج و شیرموز
میوه با عسل شیرین می کنم
کیک که سعی می کنم خودم درست کنم البته یه وقتایی حاضری هم میدما
سرلاک
سیب زمینی اب پز با کره بقیه سبزیها رو خیلی دوست نداره
کورن فلکس
نون تست که توی شیرو تخم مرغ چند ثانیه میذارم و بعدش تو کره سرخ می کنم با عسل
البته همه اینارو هرروز نمی دم بعضی هارو هر روز میدم بعضیارو هر چند وقت یه بار
پسرم 26 ماهشه
پسر من هم چون به غیر از سیب بقیه را نمی خورد یکم شکر می زنم می خوره-فکر نمی کنم اونی ه قاشق چ شکر مشکلی واسش پیش بیاره-پوره سیب زمینی هم با کره و سبزی خشک قاطی می کنم خیلی دوست داره