2733
2734
نفس جان شما پارسال باردار بودی؟ یه نفس بوذ تو گروه که سه قلو باردار بود ...طفلکی بارداری نامرفق داشت...خیلی غصه شو خوردم اونروزا و الیته سر زایملن خیلییییی دعاش کردم
خداجونم به خاطر دوتا فرشته ی کوچولویی که تو وجودم قرار دادی و منو لایق دونستی هزاران مرتبه شکرت..خدای مهربونم سپردمشون به خودت..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین..خیلی التماس دعا دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسیم جون منو یادته توی تاپیک آی وی اف بودم من باردار شدنتو یادمه مامانییییی فقط بی بی گذاشتی بعد رفتی سونو منم توی اسفند انتقال جنین داشتم و خداروشکر نتیجه گرفتم و دوقلو هم هستن خدا نی نی های نازتو برات حفظ کنه ان شالله
الهی شکر...
شلررررر عزیزم سلاااام یادته پارسال باهم دوست شده بودیم؟؟!!! مبارکت باشه انشالله به سلامتی
خداجونم به خاطر دوتا فرشته ی کوچولویی که تو وجودم قرار دادی و منو لایق دونستی هزاران مرتبه شکرت..خدای مهربونم سپردمشون به خودت..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین..خیلی التماس دعا دوستان
2731
خوبی زوستم خیلییییب برات خوشحالم انشالله بارداری راحتی داشته باشی الان یکی از فرشته عام رو پامه یکی تو تختش
شاید باورت نشه که سر زایمانم دعات کردم هم تورو هم شمیم رو...از اون خبر نداری؟از معصومه چی؟
کوشی پس من باید برم بادوم پوست بگیرم برای حریره راستی شکمت هم انقدر بزرگ میشه که پر از ترک میشه..انشالله
سلااااااااام مامی نسیم قربونت برمممم خیییییلی خوشحالم که منو یادته الهی خدا نگهدار نی نیهای گلت باشه آبجی خوشگلم ممنون از وعاهای قشنگت ان شالله دست راستت رو سر من و بقیه مامانهای باردار
الهی شکر...
2738
سلام دوستان گلم.من هفته۲۶ دوقلو دارم.امپول بتا هفته۲۴زدم.از اول بارداری همش دراز کشیدم.۱۰قدم پیاده برم شکمم درد میگیره.یه قلم تکوناش بیشتراز اونیکیه.بعضی وقتا تو خواب با تیر کشیدن کشاله هام از خواب بیدار میشم. شما هم اینطوریین؟؟انشالله همه نی نی ها سالمو تپل بیان بغل ماماناشون.
نفیسه جون ان شالله که نی نی هات صحیح و سالم میان بغلت منو بگو هنوز هفته دهمم و خیییلی راه دارم .درد کشاله ران رو اکثرا دارن طبیعیه دعا کن منم نی نی هامو سالم بغل بگیرم مامانی
الهی شکر...
2706