2737
2734
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65480 بازدید | 1313 پست

مجردی دلت متاهلی میخواد متاهلی دلت مجردی میخواد نمیدونم انگار قانون دنیاس همه چیز برعکس باشه متاهلی یه جور خوبه مجردی یه جور .متاهلی انرژی میخواد مجرد شور وهیجان اگه از زمانش بگذره تو متاهلی انرژی نداری تو مجردی شور وهیجان

من شوهرم خیلی وفادار چشم پاکه همه چیش خوبه ولی از لحاظ جنسی من گرمم اون سرد این شده مشکل ما و اینکه ...

عزیزم برین پیش متخصص رابطه جنسی تراپیست این مشکل قابل درمانه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

استارتر انشالله به این زودی یه بخت خوب که مصلحتت باشه نصیبت بشه و خوشبخت بشی الهی آمین💜💜💜💜💜

تجربه ی شخصی که میتونم کمکت کنم م قع های پیاده روی و وقتایی که تو ماشین نشستی و بیکاری ،قبل خواب و زمانایی که دلت گرفت مدام ذکر استغفرالله و یا رب العالمین بگو و موقع ذکر نیتت این باشه که از خدا کمک میخوای و درمانده هستی و مدام تکرار کن یه مدت انشالله درست میشه

2728
ازدواج عاقلانه تری ممکنه باشه اما یه سری هیجانا شیرینی ها توش وجود نداره تازه اگر اتفاق بیفته گاهی ا ...

من ۳۵ سالمه و مجرد و عاشقه عشقمم حس و خال همه چیزم هست چرا نباسه چه ربطی ب سن داره سن فقط یه عدده

2740
2706