2737
2734
الان دوساله مهاجرت کردم مامانمو ندیدم یه بچه چهار ماه دارم هنوز مامانم اینا بغلش نکردن
شوهرم بیکاره یه ساله دنباله کاره .خسته شدم .دوست دادم ببام ایران نمیتونم
برام دعا کنید هر کدومتون اعتقاد دارین برام دعا کنبن از این زندگی خسته اممنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجایی؟ مامانت نمیتونه بیاد؟
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2731
ایشالا که زودتر کار پیدا میکنه شوشوت عزیزم غصه نخور زندگی تو غربت خیلی سخت ولی چیکار میشه کرد فکر می کنی ایران بودی وضعیتت بهتر بود نه بابا اینجا بدتره
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
بهار جون راه برگشت خوب گرونه خیلی حداقل نفری 2000 دلار فقط بلیطمونه
مرسی عزبزم
مامان لیلا فعلا که اوضاع خیلی بده دعا کن زود کار پیدا کنه بیام ایران دارم خفه میشم اینجا
2740
سلام نینا جان منم خیلی ی ی دلم برا مامانم تنگ شده یکساله ندیدمش درکت میکنم خیلی سختههههههه ولی میگن بیشتر که بگذره ادم عادت میکنه بیشتر میتونه تحمل کنی از خدا میخوام زودتر بتونی بری و خانوادتو ببینی عزیزم
3کلید طلائی:صبر صبر صبر
اخی عزیزم دلم گرفت
خدارپ شکر سالمن مامانتون و سالمین خودتون حق داری مخصوصا بعد زایمان ادم خیلی محتاج مادره ایشالا زودی کار خوب و پر پول نصیب شوهرت بشه
قبول سفارش انواع کیکهاى تولد و نامزدى با هر طعم و شکلى که شما بخواین درsama_cake_homeاینستاگرامhttps://instagram.com/p/BHhQujyDyYv/