2733
2734
عنوان

کسی هست خارش واژن تو بارداری

249 بازدید | 16 پست

دیگه کلافه شدم دوبار رفتم دکتر کلی دارو داد خوب نشدم گفت محدودیت دارو داریم 

کسی راه سنتی سراغ نداره 😭

بارداریم برام معجزست برای کنجد تو دلم صلوات میدین سالم بیاد تو بغلم😊

ب خاطر تغییرات پ هاش واژن و طبیعی ه

پماد کلوتریمازول رو بردار رو انگشتت بزن و نقاط خارجی واژن رو بمال.

من عطاری معتبر و کار درست پرسیدم گفت پوست انار رو بجوشون صاف کن و موضعی استفاده کن.تو لگنش ک نمیشه نشست برا اینکه هر سری ی خروار پوست انار از کجا بیاریم.

من ریختم تو آبپاش تمیز از این اسپریی هاو تو دستشویی گذاشتم و بعد از دستشویی پیس پیس میزدم ب خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سرکه رو بریز توافتابه روزی چندبار خودتو باهاش بشور منم توبارداری اینجوری شدم بااین روش خوب شدم پماد کلوتریمازول هم میتونی استفاده کنی

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

خانمها بی بی چک رو از کی بزنیم نتیجه معلوم میشه؟من دو هفته پیش نزدیکی داشتم ولی طبیعی جلوگیری کردم.الان یه ترشحات خاصی دارم ببخشیدا انگار جیش میکنم زیرم یهو.یه خانمی گفت احتمال داره باردار باشی.من نمیخام این ماه.میخواستم از ماه بعدی تازه شروع کنم.امتخان اینا دارم.لطفا راهنماییم کنین

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
2738
وای منم همششش خارش شدید دارم

یه مقدار نمک بریز تو آب جوش ولرم که شد در روز دو تا سه وعده بزن به اونجات ،با حداکثر پنج وعده استفاده از این روش عفونتت خوبه خوب میشه ،وقتی معجزه آب نمک رو دیدی و از عفونت پاک شدی ،برایه نینی تو دلم دعا کن ،صحیح و سالم به دنیا بیاد  

خانمها بی بی چک رو از کی بزنیم نتیجه معلوم میشه؟من دو هفته پیش نزدیکی داشتم ولی طبیعی جلوگیری کردم.ا ...

برایه من که دو روز قبل از موعد پریودم نشون داد ، البته موعدم بیست و هشت روزه بود ، بستگی به زمانه تخمک گذاریت و عمله لقاح داره

برایه من که دو روز قبل از موعد پریودم نشون داد ، البته موعدم بیست و هشت روزه بود ، بستگی به زمانه تخ ...

اهان خیلی ممنونم.علائمی قبل متوجه شدنش داشتین؟

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
اهان خیلی ممنونم.علائمی قبل متوجه شدنش داشتین؟

آره ترشح عفونی و بوی بد واژن ،البته من عفونت نداشتم به طور کلی اما چون تو بارداری گرمم میشد و همش پاهام تو آب سرد بود رو سرامیک سرد مینشستم عفونت گرفتم ،واقعا عالیه امتحانش کن ،ادم که نباید اونم تو بارداری همش از چرک خشکن ها استفاده کنه

عزیزم به نظرم سرخودکاری نکن فقط اینکه لباس زیرنپوش شبام لخت بخواب چیزدیگه ای نمیدونم

همه ابن کارا رو میکنم یه هفتست خوب نمیشه😭

ب خاطر تغییرات پ هاش واژن و طبیعی ه پماد کلوتریمازول رو بردار رو انگشتت بزن و نقاط خارجی واژن رو بم ...

پماد استفاده کردم خوب نشد دکترم عوض کرد بازم خوب نشدم 

فک نکنم برا من کاری کنه😔

2706