2737
2739
عنوان

یک هفته از فوت پدرم گذشت...

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم تسلیت میگم بهت خیلی غم بزرگیه الان ادرس یه تایپیک و. برات میزارم دلت ارووم شه یه کم طول میکشه ...

ممنون

ولی خیلی سخته

کاش تاریخ مرگ همه رو روز تولد میگفتن

کاش

چه کنم دلم آروم بشه خیلی دلتنگشم

خدا پدرتونو رحمت کنه ، منم پدرم رو شش ماهه از دست دادم پدرم ۶۷ سالش بود، دارم دق میکنم اصلا دارم رو هوا زندگی میکنم خیلی حالم بده درکت میکنم خیلی روزگاری بد و سختیو میگذرونم من پدرم خلاصه تما آرزوهام بود وقتی پدرم پر کشید تمام رویاها و آرزوهام هم پرکشید

برای شادی روح پدرم صلوات
2740
خدا پدرتونو رحمت کنه ، منم پدرم رو شش ماهه از دست دادم پدرم ۶۷ سالش بود، دارم دق میکنم اصلا دارم رو ...

پدر من مظلوم بود

همه تمام غر غر مون برای بابا بود

اون راحت شد 

ولی ما تنها شدیم

شما چه کردی آروم بشی؟

روحشون شاد و یادشون گرامی،مهر حضورشون تسلای زندگیتون🙏😔وااااقعععا سخته و از ته قلبم درکتون میکنم منم حال و روز شما رو داشتم خیلی گریه کردم بابام از همون روز اول فوتش اومد به خوابم و باهام حرف میزد،تا چند سال اول وقتی می اومد خوابم برای خانواده م پیغام داشت و باهام حرف میزد ولی یکی دو ساله فقط میاد تو نوابم که کمتر دلتنگش بشم

ان شالله که ایشونم به خوابتون بیان تا اروم بشین

میخوام فقط یک ساعت برگرده حتی شده تو خوابم بیاد اما نمیاد

میاد عزیزم بابای من ب خواب ما میومد صب کن انشالله خوابی ببینی ک دلتو اروم کنه ما تا خواب بابامو ندیدیم اسپند روو اتیش بودیم بعد اینقد دلمون اروم کرد صبر داشته باش براش قران بخون اگه نماز روزه قضا داره براش بگیرید عزیزم اگه مایل بودی اسم و فامیل پدرتو توو خصوصی بگو مامانم نماز شب میخومه اسمشو بیاره من اینحا هرکسی عزیز از دست داده بهش میگم هم برا ارامش پدرت 

پدر من مظلوم بود همه تمام غر غر مون برای بابا بود اون راحت شد  ولی ما تنها شدیم شما چه کردی ...

منم پدرم یه فرشته به تمام معنا بود اینو نه فقط من بگم هرکس پدرمو میشناخت حتی خیلی کوتاه وقتی خبرفوت پدرم رو شنیدن شکه شدن پدرم یک انسان به تمام معنا بود از همه لحاظ ، من آروم نشدم هرشب به یادش گریه میکنم البته اگه پسرکوچکم بزاره چون تا گریه میکنم از سرو کولم بالا میره میگه گریه نکن ، من شش ماهه یه خنده از ته دل نکردم ، هر دوشنبه و پنج شنبه سر مزارش میرم ، منم تنها امیدم پدرم بود چون از همه لحاظ مثل یه کوه پشتم بود تصور کن این کوه آوار شده دیگه به هیچی بند نیستم حالم بده الان دوست دارم گریه کنم ولی خانه مادرم هستم گریه کنم اونم بیخواب میشه و گریه میکنه

برای شادی روح پدرم صلوات
2706