2737
2739
عنوان

کسی هست که کارمند بانک باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31058 بازدید | 58 پست
سلام بچه ها.منم کارمند بانکم.

سلام عزیزم ببخشید برا استخدام تو ازمایشاتون تست اچ آی وی هم بود؟

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم مهسا جون

عزیزم تو ازمایشاتت تست اچ آی وی هم بود؟

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...
سما جونم ببخشید دیر اومدم . من 9 ساله کارمند بانکم تو مملکت ما به نظرم واقعاً شغل خوبیه کسانی هم که ...

عزیزم ببخشید ازمایش اچ آی وی هم دادید؟

2731

لطفااااا راهنمایی کنید. 

من تو ازمون یه بانک قبول شدم و تو مراحل آخر هستم. منتظرم برای شروع کارورزی صدام کنن

ولی یه مشکلی دارم و اون اینه که ماه هفتم بارداری هستم و موقع مصاحبه ها، مصاحبه کننده ها متوجه این موضوع نشدن و حقیقتا من هم چون نمیخواستم دونستن این موضوع روی قبول شدن یا نشدنم تاثیر بذاره چیزی نگفتم بهشون. 

الان نمیدونم چی میشه. باید چکار کنم؟؟؟

ممکنه بهشون بگم و بعد منو به خاطر این موضوع رد کنن؟

نمیشه 6 ماه بعد از دنیا اومدن بچه باقی مراحلو طی کنم؟ الان اوضاع کرونا هم وحشتناکه و استرس شروع کار هم هست و کلا حس میکنم بچه که 6 ماهش شد بهترین موقه هست. 

قانونی وجود نداره برای استخدام زن باردار؟ 

خواهشا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه واقعا فکرم درگیره

لطفااااا راهنمایی کنید.  من تو ازمون یه بانک قبول شدم و تو مراحل آخر هستم. منتظرم برای شروع کا ...

مگه تست بارداری ازت نگرفتن؟؟ 

از خانومای متاهل میگیرن تا اونجا که میدونم تو مراحل طب کار! 

2738
سماجون من 10ساله کارمندبانک هستم سخت و پرمشغله هست البته اگه شعبه باشی توی ادارات کارکمتره ولی مزایا ...

سلام من ازمون کتبی رو قبول شدم میتونید برای مصاحبه کمک کنین که چیا میپرسن و براشون مهمه؟

سلام من ازمون کتبی رو قبول شدم میتونید برای مصاحبه کمک کنین که چیا میپرسن و براشون مهمه؟

اعتماد به نفس و صداقت از هرچیزی براشون مهم تره 

کدوم بانک قبول شدید ؟اگه تجارت باشه من میتونم بگم دقیق که چیا ازم پرسیدن