2737
2739
عنوان

کسی هست که کارمند بانک باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31058 بازدید | 58 پست
یه سوال دیگه ، به نظر شما حقوق و مزایای بانک های مختلف با هم فرق میکنه؟؟؟؟؟؟؟
مثلا یه تحویلدار تازه کار توی بانک x با یه تحویلدار تازه کار توی بانک y حقوقشون فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه ، به نظر شما حقوق و مزایای بانک های مختلف با هم فرق میکنه؟؟؟؟؟؟؟
مثلا یه تحویلدار تازه کار توی بانک x با یه تحویلدار تازه کار توی بانک y حقوقشون فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساعت کاری بانکها از هفت صبح تا دو ونیم بعد از ظهر واسه کارمندهای بانک تازه این در صورتی که اختلاف حساب و اضافه کاری پیش نیاد .. ( اوایل واریز یارانه ها ما پنج روز اول رو باید تا ساعت شش عصر سرکار میموندیم )
بانک حقوقش کمه ولی مزایاش خوبه .. خدا شاهده من ماه قبل 150 هزار تومن واریزی حقوقم بود .. یعنی قسط وام مسکن ، جعاله ، ضروری کم شده بود هیچی از حقوق نمونده بود ..
نمی خوام بترسونمت من خودم عاشق کار بانکم .. ولی کار بانک از سخت ترین کارهاست تو ایران .. مخصوصا اگر مجبور شی با مشتری سروکله بزنی ...
مزایاش هم به این شکل که الان وام مسکن چهل میلیون ، وام جعاله دوازده میلیون ، و وام ضروری 30 برابر ردیف اول و دوم پرداخت میکنن .. وام ضروری رو دو سال یکبار میگیری .. ولی باقیمانده وام قبل ازش کم میشه ... وام مسکن و جعاله هم باید خونه بخری ... نمیدونم عیدی و پول لباس و از این چیزها هم داره ... به نظر من بانک با وامهاش نیروی کار کارمنداش رو پیش خرید میکنه که شما نتونی تا سختی دیدی به راحتی بیای بیرون ...
ولی این رو هم در نظر داشته باش من دیروز کارمندم مرخصی بوده ، شعبه هم شلوغ بوده ، مجبور شدم صندوق رو خودم اداره کنم هفت صبح که نشستم ساعت دو بعد از ظهر از جام بلند شدم .. باسنم جوشی زده وحشتناک ... آخر روز هم ده هزار تومن کم آوردم ....میدونی که کم بیاری خودت باید بذاری ، اضافه بیاری میره به حساب بانک ... اصولا هم هر کی تازه استخدام میشه تحویلدار میشه الا اینکه با عنوان خاصی استخدام بشه ( ما فوق لیسانس تحویلدار هم داریم )
در کل باید یا کار بانک رو دوست داشته باشی ، یا آلوده اش بشی والا زود خسته میشی ...
من الان پنج سال ازدواج کردم ولی به همین دلیل میترسم بچه دار شم ... روزهای آخر سال همکار داشتیم که بچه تب دارو مریضش رو مجبور شده ول کنه بیاد سرکار ...روزهای آخر سال همه جا به قول معروف تق و لق غیر ازبانک ... چیز دیگری هم که هست اگر سنگ از آسمون بباره همه جا تعطیل میشه غیر از بانکها ...
خیلی ترسوندمت ..
ولی از اون طرف کلی دوست و آشنا همه جا پیدا میکنی .. کلی آدم هستن که هر جا گیر کنی کارت رو راه بندازن ... در هر حال پرستیژ اجتماعی خوبی هم داره ...

دوست دارم زندگی رو ....
2731
لی لی جون واقعا ممنونم که حقایق رو بهم گفتی..
ولی من میدونم که موقعیت شغلی دیگه ای ممکنه برام پیدا نشه و حالا که مراحل سخت آزمون و مصاحبه و گزینش رو پشت سر گذاشتم خیلی سخته که بخوام منصرف بشم
وای نمیدونین چه حالی دارم، انگار بین زمین و آسمون گیر کردم!
از کار زیاد ترسی ندارم ،فقط نگران بچه ام هستم.
2740
سما جونم ببخشید دیر اومدم . من 9 ساله کارمند بانکم تو مملکت ما به نظرم واقعاً شغل خوبیه کسانی هم که می گن فقط اینقدر حقوق دارن و گلایه می کنن یا صداقت ندارن یا انتظار خیلی بالائی دارن عزیزم توی بانک فیش حقوقی خیلی بالا نیست ولی مزایاش عالیه تو کجا می خوای کار کنیکه سر دو سه سال هم خونه دار بشی و هم ماشین دار . همیشه هم پاداش های خوبی پرداخت می کنن شاید تو این جامعه برای یک آقا که همسرش هم خونه دار باشه و بچه هم داشته باشن یه مقدار کم باشه در غیر اینصورت عالیه من که خودم سر دوسه سال هم خونه خریدم علاوه بر وام مسکن هر 2 سال وام ضروری هم می دن که هفت هشت میلیونی می شه . کلاً کار بانک سخته مخصوصاً شعبه ولی می ارزه که مستقل باشی و از آینده مطمئنی برخوردار باشی . من تو اداره کار می کنم 4 ماه آخر بارداریمو استعلاجی گرفتم و نیومدم و بعد 6 ماه مرخصی زایمان هم خیلیها مرخصی بدون حقوق می گیرن که تا یک سال می شه گرفت ولی من نگرفتم تا 2 سالگی نی نی هم یک ساعت در روز حق شیردهی داری که می تونی یا صبح دیر بیای یا بعد از ظهر زود بری البته ساعت کاری شما عجیبه چون الان ساعت کاری 30/7 صبح تا 30/2 بعد از ظهر است . البته یه مدت که تو شعبه کار کنی می تونی انتقالی بگیری برای اداره کل . کلاً عالیه با 20 سال هم می تونی بازنشسته شی البته الان می خوان قانونی بزارن که خانمها با 15 سال سابقه بازنشسته شن. آقایون هر چقدر هم وضعیت مالی خوبی داشته باشن باز حس خوبی به آدم نمی ده که هی بخوای آویزونشون بشی تازه اینطوری می تونی هر هدیه ای خواستی برای خانوادت و نی نیت بخری بدو نمنت کشی و اینکه خودت خونه داشته باشی و اجاره بدی که کلی هم از اون بابت درآمد داری. فقط یه توصیه خواهرانه بهت می کنم چون تجربه اش را دارم اگه روزی خواستی خونه بخری خونت رو با همسرت یکی نکن واسه خودت بخر و بده اجاره و اجارش رو خودت بگیر از همین اول سعی کن همسرت رو متوقع نکنی این خیلی خوبه که تو مخارج خونه کمک کنی ولی فقط در حد کمک و تا اونجائیکه دلت می خواد ببین اگه از اول همه چیز رو بهش بدی سطح توقعش بالا می ره و یه روز اگه ندی قهر و ... ولی اگه از اول حسابت رو جدا کنی و حواست باشه یه بار که کمک کنی کلی تشکر می کنه و قدر دانت می شه متأسفانه ای نخصلت بدیه که آقایون ایرانی دارن و از اول باید حواست باشه درست مدیریتش کنی وگرنه آیب رفته رو نمی شه جمع کرد و موفق باشی عزیزم بازم ببخشید دیر اومدم
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
جیران عزیزم نمیدونم بازم میای این تاپیک رو بخونی یا نه، واسه همین برات ایمیل زدم
خیلی ممنونم ازت عزیزم، اطلاعاتت و نصیحتت واقعا به جا و مفید بود برام
مرسیییییییییییییییییییییییی
جیران عزیزم شما تو اداره بودی که همه چی برات خیلی خوب بوده .باید از کسانیکه تو شعبه هستن هم نظر بخوای که خوشبختانه اومدن و گفتن من هم باهاشون موافقم قصد ما راهنمایی کردنه نه نالیدن از کار .اما به نظر من تمام مشکلاتی که دو.ست قبلی مون گفت رو داره ومگه اینکه مثل خانم جیران تو اداره باشی که این دیگه محشره و نه تنها کارت عالیه بلکه از تمام مزایا هم که خودشون نام بردن مثل پاداش وغیره بهره مند میشی چون ما که تو شعبه ها همچین چیزایی ندیدیم .البته بانکهای دولتی رو میگم از خصوصیها خبر ندارم .
2706