2733
2734
عنوان

بیاین کمک هفته ۳۷ هستم

222 بازدید | 21 پست

دوستام امروز سونو دادم که گفت همه چی نرماله فقط اب دور جنین خیلی زیاد شده و ۲۳ هستش رفتم دکتر ان اس تی انجام داد و گفت حواسم به حرکاتش باشه و فردا از قند بدم و برای ۱۳ نوبت سزارین زد ولی الان حالم خیلی بده سه هفته پیش سونو داده بودم حجم مایع امونتیک ۱۴ بودش همین طور دارم گریه میکنم نکنه بچم مشکلی داره😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عزیزم هیچ مشکلی نیست نگران نباش

پیش میاد دیگ.همچیز نرماله.😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728

نه عزیزم من 35 هفته به خاطر آب زیاد کیسه زایمان زود رس کردم ولی خدارو شکر کوچیکترین مشکلی نداشتم شما هم سعی کن خیلی آروم حرکت کنی اگه یه موقع کیسه آبت پاره شد سریع زنگ بزن اورژانس بیاد خودتم اصلن حرکت نکن یادت باشه گوشی همش دم دستت باشه

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
2740

حجم زیاد شدن مایع احتمال داره از بالا بودن قند خون مادر باشه مشکل از بچه نیس

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
نمیدونم چرا یکدفعه این همه حجم مایع زیاد شده چقدر استرس بده

هیچ اشکالی نداره بجاش نی نیتو زودتر میبینی.

جنین هفته ۳۸ کامله.غصه خوردن نداره ک عزیزم

تازه خیلیا از هفته ۳۷ ب بعد کلا زایمان میکنن ینی دردشون میگیره.

توکل کن ب خدا😚

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706