2737
2739
عنوان

۱۰ ماهه ازدواج کردم اما آرزوی مرگ شوهرمو دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2129 بازدید | 55 پست
خب ب مرد غریبه ک زنگ نمیزنه بیا خونه خالیع نصاب میگه زنگ زدم.خودشم میگه عرضه نداره بزنگه این قسمت ما ...

بله خودمم تجربه مشابه زیاد دارم

ولی خب خودمم میذارم جا شوهرش

فک کن بیرون باشم بعد بیام ببینم یه زن غریبه ی خدماتی تو خونه م داره تمیز کاری میکنه واشپزی میکنه

فک کن بیام و زنه رو ببینم پای گاز

راستش حتی موقع تجسم هم اون لحظه  خودم از خودم ترسیدم...... 

انشاالله شماهم.خوشبخت باشی عزیزم. توکل برخدا ماه همیشع پشت ابر نمیمونه. دیدیم کسانی رو ک بدترین شو ...

اونجوریم قشنگ نیس

تعادل خوبه

من بخاطر شرایط مزخرفم ازدواج کردم متاسفانه 💔

ساکنان دریا پس از مدتی دیگر صدای امواج را نمی شنوند و اما چه تلخ است روایت غم بار عادت:/🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدارا با توسری خوری فرق داره. نمی‌دونم کجا بزرگ شدید که چک کردن شبانه روزی گوشی و آبروی همسر رو برد ...

نیاز به این همه متن بالا بلند نبود سوادتون از اون یه جمله ای که کامنت کردید مشخص بود 

موفق باشید 

ریپلای نکن چون نخونده میپاکم 

2728
اصلا حرفتو قبول ندارم ایشون زنگ می‌زنم تعمیرکاردر نبود شوهرش وبدون اجازه  به همچنین زنی باید ش ...

اصلا بحث تعمیرکار نیست.

یه نگاه به تاپیکاش بکنید متوجه می‌شید.

من شاید این موضوع رو درک نکنم که چرا زنگ زدن به تعمیرکار باید مشکل داشته باشه ولی اصلا فرض رو بر این می‌ذاریم که زنگ زده و شوهرش هم ناراحت میشه.

باشه مدارا!

ولی چرا خودش انقدر بی مسئولیته که زنگ نمی‌زنه؟

میگه هیچ کاری انجام نمی‌ده!

به خانواده‌ام زنگ می‌زنه!

صبح تا شب گوشیم رو چک می‌کنه!

این رفتارها رفتارهای عادی‌ای نیست و به مرور زمان هم تشدید میشه.

اگر ایشون به شوهرش بگه با زن‌ها حرف نزن به نظرتون شوهرش قبول می‌کنه؟

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
نیاز به این همه متن بالا بلند نبود سوادتون از اون یه جمله ای که کامنت کردید مشخص بود  موفق باش ...

امیدوارم شما هم باهاتون توی زندگی مشترک درست برخورد بشه که این چیزها براتون عادی نباشه😊🙏🏻

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
2740
اصلا بحث تعمیرکار نیست. یه نگاه به تاپیکاش بکنید متوجه می‌شید. من شاید این موضوع رو درک نکنم که چر ...

تنها چیزی میدونم اینکه استاتر خودش مشکل داره یه زن در نبود شوهرش به تعمیر کار زنگ می‌زنه 

بدون اجازه با خواهرش می‌ره میگرده بااینکه هنوز تازه عروسه 

شوهرش هم شکاک میشه چکش می‌کنه بی اعتماد میشه درواقع

اسی آدم بد دل درست نمیشه 

شوهر من اینجوریه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706