2733
2739
عنوان

دندونپزشک کودک

513 بازدید | 38 پست

سلام دوستان شبتون بخیر 

بچه ها مرکز خوب دندونپزشک‌کودک می شناسید پسرم دو سالش باید دندوناش و پر کنه خیلی کوچولو هست ولی چون شبها شیر می خورد اینطور شد البته خیلی سعی کردم شبها بهش شیر ندم ولی نشد پس دعوام نکنین لطفا 😔

یه مرکزی می خوام که خوب باشه و تا حد ممکن بدون بیهوشی کار کنه و پر حوصله باشن 

خیلی ممنونم 

❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه شب شير بخوره چي ميشه  دختر منم ميخوره كه؟؟؟

دندوناشون خراب میشه دختر منم شد

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

هزینش برات مهم نیست؟ 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2740
جدي ؟؟؟ نميدونستم پس بابد چي بديم

من که دخترم تا شیر نمیزاشتم دهنش نمیخوابید... یه وقتایی بغلش میکردم راش میبردم که اینجوری بخوابه ولی تا میزاشتم تو تخت بیدار میشد... چاره ای جز شیر دادن نداشتم

من که دخترم تا شیر نمیزاشتم دهنش نمیخوابید... یه وقتایی بغلش میکردم راش میبردم که اینجوری بخوابه ولی ...

دختر منم با شير ميخوابه 

دم صبح هم يه بار بيدار ميشع

خدایا شکرت 🙏🏻
2706