2733
2739

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستانی که دوسین استفاده میکنین بیایید کنار هم باشیم و تا باردار شدنمون از تجربیات هم استفاده کنیم و از احوال هم باخبر باشیم 

ان شاءالله و به امید خدا هممون به زودی طبیعی باردار بشیم

لطفا هرکس اومد این تاپیک برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان صلوات بفرسته 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

و یه صلوات هم برای مامان شدن همه منتظران نی نی 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوسین چیه

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2742
2738
من قبله بارداریام می خوردم  فقط نمی دونم تو حاملگیم میشه خورد یا نه

نه میگه نباید خورده بشه ولی شیر سویا میتونی بخوری

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
عسل و سیاه دونه

یعنی اینقدر خاصیت داره که واسه خودش اسم داره؟؟؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

نه عزیزم تو بارداری خطر داره نخورین سقط آوره

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 

سقط میکنه نخور 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706