2737
2739

آقا دارم تلف میشم تا الان ۴ بار رفتم دکتر 

ضعف و بی حالی دارم اشتهام کم شده همش حالت تهوع دارم و... تپش قلب و اینا 

چکاپ دادم و نوار قلب گفتن هیچیت نیس 

حالا میخوام برم متخصص گوارش ببینم خدا چی صلاح میبینه 

شما کدوم علائم رو داشتید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سرما خوردم دو سه نمیدونم ویروسه جدیده چیه خودم فک میکنم چون خونمون سرد بود چن روزه سرماخوردم

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2731
2740
من سرما خوردم دو سه نمیدونم ویروسه جدیده چیه خودم فک میکنم چون خونمون سرد بود چن روزه سرماخوردم

نه این علائمش مث سرماخوردگی نیست من نه آبریزش دارم نه سرفه نه گلو درد فقط یکم خلط پشت حلق دارم 

دهنت سرویس میشع منم گرفتم مردم زنده شدم 

وای بگو تو رو خدا چطوری میشدی؟

آقا من دارم میمیرم واااای دیگه بسه دیگه آب شدم 😭😭😭

سابقه نداشت اینقدر پشت هم برم دکتر😭😭😭😭

دیشب رفیقم کشون کشون و با بدبختی بردم بیمارستان من فقط گریه میکردم که اگه مردم مامانم بیچاره میشه😭😭😭

چکاپ و نوار قلب دادم گفتن چیزیت نیس 

دکتر گفت محض اطمینان برو متخصص گوارش و اگه لازم بود آندوسکوپی بده😭😭😭

روز اول خیلی دیگه بش آمپول زد دکتر ضد تهوع

خب من چند بار دارم میزنم ولی خوب نمیشه حالت تهوعم 

خلط پشت حلق دارم احتمالا این باعث میشه حالت تهوع بگیرم 

از بس حالت تهوع دارم گاهی وقتا میترسم سرطان معده داشته باشم 

من چن وقت پیش گرفتم انقد حالم بد بود که بعد یک هفته بهتر شدم 

همه علائمارو داشتم 

الانم نزدیک چن هفتس میگذره ابریزش و خلط دارم خوب نشده

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
خب من چند بار دارم میزنم ولی خوب نمیشه حالت تهوعم  خلط پشت حلق دارم احتمالا این باعث میشه حالت ...

الان سه روزه هر چی میدیم بش نمیخوره نهایت یه قاشق وای خیلی بد کوفتیه

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
نه این علائمش مث سرماخوردگی نیست من نه آبریزش دارم نه سرفه نه گلو درد فقط یکم خلط پشت حلق دارم 

عهه🤦 نه من از صب بینیمو دارم جم میکنم 😂🤦

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2706