2737
2739
عنوان

کتاب 365 قصه برای شبهای سال

1947 بازدید | 11 پست
سلام.شبها موقع خواب پسرم مشکل قصه گفتن داشتم.دیروز براش این کتاب روخریدم.خیلی عالی وآموزنده هست.داستانهای خیلی خوبی داره که خود من تا حالا نشنیدم وبیشتر از زبان ودرمورد حیوانت هست.روش نوشته برای پیش دبستانی وکلاس اول ودوم.اما پسر من 4سالش تموم می شه وفکر می کنم براش خوب وقابل فهم باشه.قیمتش 45 هزار تومن بود.نویسندش خانم مژگان شیخی هستند.
من فرانسه اش رو دارم عالیه
وسطاش هم دستور غداهای آسون برای بچه ها داره
که خودشون می تونن درست کنن

آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی
هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
2731
مرسی عزیزم که این کتاب رو معرفی کردی خیلی به درد من می خوره منم یه دختره یه ساله دارم
برو تو سایت تبیان کلی داستان صوتی آموزنده داره
خدایا همه مستاجرا خونه دار بشن زودتر*** الهی آمینننننننننننننن
2740