2737
2739
عنوان

شوهرم گفت‌‌‌...

736 بازدید | 63 پست

با شوهرم از دیشب بخاطر سیگار کشیدن قهریم از دیشب چن بار گفته اگ دوس نداری میتوتی بری و یا لباساتو بردار ببرمت بندازمت تو کوچه ها محله تون

صبحم تکرار کرد اینا

😔ن جایی دارم برم ن کاری از دستم برمیاد ن شرایط طلاق دارم ن بچه دارم

فقط دارم ب خودکشی فکر میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه قبلا نمیدونستی؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

تو میکشی یا اون؟ 

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
2740

عزیزم شما ک شرایط رفتن نداری قصد طلاق نداری چرا بهش گیر الکی میدی ک همچین حزفی بزنه؟؟وقتیم بهت گفت برو مطمئن باش نمیزاشت بری فقط چون میدونس نمیری اینحرفو میزنه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

خودکشی چیزی رو درست نمیکنه عزیزم

به جاش بشین باهاش منطقی صحبت کن، اگر سیگار اذیتت میکنه، حداقل ازش بخواه کمتر بکشه یا داخل خونه نکشه

به هرحال شما میدونستی سیگاری هست و باهاش ازدواج کردی

اگر مشکل دیگه ای تو زندگیتون ندارید، سر این چیزا انقد بحث نکنید و نزارید حرمت ها شکسته بشه

کجا برم بمونم؟

خونه خودش بمون 

هنوز حدا نشدین ک 

اگه پرتت کرد بیرون برو شکایت کن شوهرم پرت کرده بیزون 

قبل جدایی کامل حقی نداره بندازنت بیرون

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
2706