2733
2734
عنوان

شوهرم گفت‌‌‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 63 پست

وقتی اخلاق همسرت اینجوریه خیلی باهاش کَل کل نکن.بیشتر اعصاب خودت و جَو خونت خراب میشه

اگه میتونی رگ خوابشو پیدا کن با زبون خامش کن

اگه فقط ایرادش سیگاره که الان خیلیا میکشن.

به جای دعوا ازش امتیاز بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به درک

بهش بگو برو تو دسشویی بکش جات همونجاست

قدر خودتو بدون به فکر خودت باش اون کار خودشو میکنه ولی تو ذره ذره آب میشی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2731
گاهی وقتا کتکمم میزنه🫠

پلیس بیاد صورت جلسه کنه حساب کار دستش میاد

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
سیگار و ک همه میکشن. کسی بخاطر سیگار ب شوهرش گیر میده ک بقیه چیزاش اوکی باشه. کسی ک این مدلی باهات ح ...

کسی گیر میده ک بقیه چیزا اوکی نباشه چون همه چی اوکی باشه ک ادم چشم پوشی میکنه

میگه هزارتا چیز خوب داره

ولی بد باشه سیگار بیشتر ب چش میاد 

نفسم تنگ میشه وقتب تو خونه میشکه

من مجردی خونه بابام ی سیگار ندیده بودم وقتی ازدواج کردم دیدم مادرپدردختر پسرعروس داماد همه نشستن قلیون نیکشن طوری ک خونه پراز دود میشد اشک چشام درومد بعدش شوهرم فلیونو گزاش کنارو الان سیگاریه .موقع سیگارکشیدن سعی کن کنارش نشینی پنجره رو هم باز بزار یا بگو دکتر گفته دود سیگار نباید ب بچه بخوره

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
ههخ خسته نباشی تو چکار ب سیگارکشیدن مرد داری الان بازیگراهم میکشن.سرت به کار خودت باشه

عجب

تا اخر خوندی  حرفاشو؟

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..