2733
2734

با اینکه پدیکور هم میرم و سنگ پا هم استفاده میکنم روی پاهام انگار چرکه بعضی جاهاش 

بعصی پاها رو میبینم سفید و زیبا 

نمیدونم چجوری باید به پاهام رسیدگی کنم 

بعضی قسمتهای پشت پام و روی انگشتام تیره هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا پاهای من همچین زیبا نیست ولی سفیداب و کیسه بکش . رنگ پات بازتر میشه

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

عکس پیلیز تا بفهمیم منظورت چیه دقیقا ، ینی خیلی سیاهه یا خودت حساسی ؟ یعضیا میگن ابلیمو و جوش شیرین و ...سفید میککه

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

بعد از پدیکور هم روی انگشتاتون تیره س؟

اگه ابنجوریه که خب رنگ پوستتونه. اگه نه, پاهاتونو چرب کنید مرتب

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2740

بستگی به رنگ‌پوست داره. و خشکی اسکراب نکردنم بدترش میکنه. مرطوب کننده خوب بزن به پاهات. یه راه حل من انجام دادم برای خشکی پاهام نتیجه داد پماد کلوبتازول با وازلین قاطی کردم حسابی پاهامو ماساژ دادم جوراب پام‌کردم شبا وقت خواب چهار شب اینکارو کردم عالی شد. بعدش دیگه همیشه مراقبت کردم ازشون عین دستام شبا بهشون مرطوب کننده زدم الان عین پا نی نی ها صاف و نرمه. دمپایی همیشه تو خونه پات باشه زمستونام پاپوش

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی

منم مشکل شما رو داشتم ترکیب گلاب و گلیسیرن زدم خیلیییی خوب شده

کل هزینشم ده هزارتومن شد

هرروز میزدم بعد یه هفته کلی تغیر میکنه ولی من هنوزم ادامه میدم ی روز درمیون هردوروز یبارمیزنم ب پاهام واس دستم خوبه لطیف و سفید میشه

همسرم دلیل من است. 💜🌱