2733
2734

و رانندگی هم نمیکنم از وقتی ازدواج کردم شوهرم بی‌اعتماد به نفس م کرده . راحت قبول شدم اون موقع 

آیین نامه دفعه اول 

شهری دفه دوم 

اونایی که رانندگی میکنین بیاین بگین رانندگی سخته یا آسون 

خودِ رانندگی کردن سخت نیست .

درست رانندگی کردن و احترام به قوانین سخته

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط دقت میخواد و تمرکز

البته من کمتر از یه سال ک رانندگی میکنم

برا سلامتی فرزند دلبندم که تیکه ای از وجودم هست،دعا کنین...خدا حاجت دل همتونو بده و زندگی سرشار از آرامش داشته باشین.لطفا نپرسین بیماریش چیه■□●○به امید روزی که بیام بگم بچه م شفا گرفت. دعا کنین، با امید به خدا دعا کنین

راحت ترین کار دنیا. رانندگی به شرط اینکه استرس نداشته باشی و اعتماد به نفس داشته باشی

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2740

دقیقاااا منم هجده سالگی گرفتم و یکسال از شما کوچیکترم، و منم نمیشینم، تقریبا نود درصد مردا تو مساله رانندگی رفتارشون مثل همسر شماست، میخام بگم من و شما خودمون ترسیدیم نشستیم همسر بهانست، البته من حدودا تپ این چند سال دو سه ماهی رانندگی کردم