2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650997 بازدید | 28494 پست
لیا پس چرا باریک بین به من گفت ریزش موهام ارثی یا آندروژنیکه؟و از عموهام و دایی هام پرسید،مامان من خیلی پرموه بابامم اصلا طاس نیست فقط بخاطر سنش موهاش داره کم پشت میشه که اونم طبیعیه ولی بقیه ی عموهام طاسن و یکی از عمه هام موهاش کمه و پدر بزرگ مادریم و یکی از داییامم طاسن
خدایا خودت مواظب عزیزام باش...
لیا یعنی من که هورمون dhea.s ام بالاست ریزش موهام هورمونیه نه ارثی؟راستی پرولاکتینمم لب مرز بود لیا راستی لیا من تو مقاله های ریزش موی آندروژنیک خوندم سطح هورمون dhea,s ام میبره بالا
خدایا خودت مواظب عزیزام باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لیا جون دکترا که جواب درست درمونی به آدم نمیدن. میشه منم کمک کنی؟ من عمه هام دریای مو خالم که فقط مو هستش. دختر عمه و عموم همینطور. مامانم هم خوبه. داییم عالیه. فقط یه داییم کم مو و بابا بی مو. 3تا خواهرم پرمو پرمو من چرا؟
زندگی دقیقا به ما آن چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم
سلام واسه رشد موهای پیشانی چی خوبه.؟ آرایشگاه موهای پیشونیمو زیاد ور داشته حالا میخوا م بزارم پر بشه چی بزنم که زودتر در بیاد؟
دختر نازنینم مرا هزار امید است و هر هزار تویی.....خدایا شکرت
2738
ساحل جان چند وقته که موهات کم شده؟نازک هم شده جلوت؟ من از بیست سالگی موهام خیلی کم و ناز ک شد ..آزمایشام هم نرمال بود فقط کم خونی از نوع مینور داشتم..یه دکتر به من هم گفت احتمال زیاد ارتیه من هم همه سه تا دیگه خواهر و یه برادر و مامان و داییام همه خروار مو دارند یعنی بگم مامان و خواهرام وحشتناک مودارند فقط بابام جلوش بی مویه که دکتر گفت احتمالن به بابات رفتی! آخه اینهمه آدم باید به بابام برممممم گریهههه ..البته بگم من خیلی اون موقع دکتر رفتم حرف درست که نمی زنند چون خودشون هم نمی تونند دقیق مشکل رو تشخیص بدند هر کدوم یه چیز می گه...من که از دکتر خسته شدم بعد از حاملگی و زایمان هم کلن بی خیال موهام شدم هیچ مکمل هم نمی خوردم البته من تو این نه سال هیچ کار واسه موهام نکردم و حجم موهام هم تقریبا تابت بوده نه کمتر شده و نه بیشتر ..اگه می دونستم حجم موهام همین قدر میمونه با اینه کمه ولی راضی بودم نگرانیم از اینه که کم کم موهام کم شه سنم بالا بره آخه از این کمتر شه واقعن کچل می شم....حالا می خوام دوباره آز بدم و مکمل بخورم ببینم چی میشه
لیا جان داداشم که شیش سالشه. اما عموهام همشون پر مووووووووووو فقط بابام و یکی از داداشاش کچل شدن. اما مثلا خانوده پدرم از خواهرو خواهر زاده و برادر زاده خرمن خرمن مو دارند. دختر دایی های مامانم که اصلا فقط مو هستند. من تقریبا سه چهار سال هست درگیرم اما همیشه فقط کم بود از شهریور 92 جلئی سرم خالی شد. اما یک مسئله حساس و ناراحت کننده شدید واسم پیش اومد.
ساحل قرص اهن که باید حتما بخوری چون تا اقلا فریتینت 40 نشه ریزشت کمتر نمیشه. در ضمن آمپول نروبیان خارجی هم هفته ای یدونه بزن. امپولای بیوتین وبپانتین هم خیلی خوبه برای ریزش ورویش. ببین بهت گفتم تا بدنت کمبود ویتامین داره هر چی هم به موهات برسی فایده نداره
افسانه جان دارم میخورم قرص آهن هرشب و ویتامین دی 50000 هفته ای یک دونه. فقط ویتامین دی شما خارجیه؟ مال من ایرانیه
بچه ها کسی از کامرون خبر داره؟تصمیم گرفتم موهامو تقریبا کچل کنم بنظرتون خوبه؟من خییلی ناراحتم کسیم که دوستم داره به موم حساسه میگه بلند باشه نمیدونم سر دوراهی موندم بنظرتون کوتاهه کوتاه کنم بد ماسک بزنم موهام بهتر میشه؟ کامرون کجایی ازت سوا دارم
رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا